Hra světelObří hlava a žábaPamětní deska dr.J.Píče na radniciPamátník mistra Jana Husa, foto: Petra Nejedlá

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Fotbalové výsledky


Muži „A“
Prvnímu týmu Mšena se díky velké marodce příliš nedaří. V sedmi kolech získali pouze 8 bodů, což tým řadí do skupiny klubů, které budou hrát o záchranu v okresním přeboru. Všichni doufáme, že se co nejdřív vyprázdní marodka a zlepšenými výsledky se „áčko“ zachrání. Výsledky: Vojkovice – Mšeno 2:2, Mšeno – Pšovka B 0:5, Libiš B – Mšeno 0:1, Mšeno – Byškovice 0:0, Počaply – Mšeno 2:0, Mšeno – Mlékojedy 1:0, Vysoká – Mšeno 4:1. Bilance: 12. místo ze 14 mužstev.

Muži „B“
Rezerva je na tom ještě hůř než „áčko“, z pěti zápasů získala pouhé dva body. Velká marodka v prvním týmu se odráží i ve výsledcích „béčka“. První tým si nemůže kvůli úzkému kádru dovolit pouštět hráče na výpomoc rezervě a ta trpí nedostatkem kvalitních hráčů na III. třídu. Výsledky: Všetaty – Mšeno 4:0, Mšeno – Lotos Neratovice 1:1, Kostelec – Mšeno 12:1, Mšeno – Vehlovice 0:4, Liběchov – Mšeno 1:1. Bilance: 12. místo z 12 mužstev.

Dorost
Pravým opakem dospělých jsou mládežnická družstva. Dorost útočí na dvě trofeje. Na dosah je vítězství v poháru a přibližuje se i vítězství ve své skupině okresního přeboru a boj o krajskou soutěž. Jarní bilance: 4 zápasy = 12 bodů. Výsledky: Mšeno – Všetaty 14:1, Vehlovice – Mšeno 1:3, Mšeno – Vysoká 8:2, Ovčáry – Mšeno 0:7. Bilance: 2. místo, ale Mšeno má o jeden zápas méně.

Žáci
Žáci hrají klidný střed tabulky, ale na jaře se jim začalo dařit rozhodně více, než tomu bylo na podzim. Pouhá ztráta dvou bodů z pěti zápasů naznačuje velké zlepšení. Výsledky: Hořín – Mšeno 0:3, Mšeno – Chlumín 1:0, Kostelec – Mšeno 1:1, Mšeno – Veltrusy 2:1, Ovčáry – Mšeno 0:6.

Přípravka (starší a mladší)
U přípravky nejde tolik o výsledky jako o první fotbalové krůčky rodících se fotbalistů. A to, že se jde správnou cestou, už ukazují hráči starší přípravky, kteří se neztratí ani v týmu žáků.

(bj)