vzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra NejedláPoklička z úpatíMasarykova škola ve MšeněŠkola

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Reakce na rozhovor


Oficiální prohlášení SK Mšeno, z. s. k zavádějícím informacím v rozhovoru s prezidentem klubu PDK Grepl Mšeno

Ve vydání březnového Mšenska jsem si přečetl rozhovor s prezidentem PDK Grepl Mšeno panem Greplem, kde v poslední odpovědi uvádí, že jim za poslední rok přišel účet za vodu a elektřinu na stadionu, že nepátrali po příčinách, zaplatili a nechali přípojky odpojit. Z toho, alespoň pro mě, zcela jasně vyplývá, že „někdo“ na stadionu odebíral vodu a el. energii na PDK, a tím je okrádal. A kdo jiný funguje na stadionu? Jednoduchá odpověď - náš klub SK Mšeno, a tak si každý jednoduše domyslí, že SK Mšeno okrádá PDK. Jak sprosté a podlé! Vše je ale trochu jinak. Musím zdůraznit, že my nemáme zapotřebí kohokoli okrádat a načerno na něj odebírat energii.

V loňském roce se na stadionu konaly dva závody v enduru, o kterých činovníci PDK moc dobře věděli a také věděli, že účastníci těchto závodů se s karavany napojují všude po stadionu a že tedy rozhodně využívají i jejich elektrickou přípojku. To, že si to s nimi nedořešili finančně, je pouze jejich záležitost. Stejný problém je i u spotřebované vody.

Pokud by se na nás vedení PDK obrátilo a my bychom zjistili, že došlo k jakémukoli využití elektrické přípojky PDK z naší strany, určitě bychom se nebránili nějaké formě dohody o narovnání. To se bohužel nestalo. Musím také zmínit to, že PDK byl dlouhá léta v nájmu na našem stadionu a mimo rámec smlouvy spotřebovával elektrickou energii na světla v depu, na tribuně, energie v kabinách a my jsme to v rámci dobrých vztahů nikdy neřešili. A proto, jak se správně říká, tak každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. A tak pan prezident Grepl řekne do novin to, co řekl, a my jsme rázem za zloděje. Chci tímto prohlášením jasně sdělit, že SK Mšeno nikdy neokrádal PDK Grepl Mšeno - naopak se mu vždy snažil ve všem maximálně vyjít vstříc.

Jiří Guttenberg,

předseda SK Mšeno