Náměstí Míru v nociNáměstí Míru panoramatickyOlešnoObřadní síň radnice

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Děti ze Mšenska se těší na příměstský tábor


Kanina - Pro děti školou povinné a jejich rodiče  nabízí OPS Kanina s významnou podporou a ve spolupráci s evangelickým sborem ve Mšeně v letošním roce dvě aktivity.

 První je DIVÁCKÝ KLUB. Ten se koná většinou o víkendech, jezdíme s dětmi na zajímavá vybraná kulturní představení, zejména do Prahy. Uskuteční se asi šest výjezdů (divadlo, koncert, výstava, atp.) spojených vždy ještě s nějakým dalším kulturním programem. Přihlásit se můžete kdykoliv a díky podpoře  z rozvojového grantu Českobratrské církve evangelické (ČCE) hradí rodiče jen část nákladů.

 Druhou společnou akcí bude PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR, který se uskuteční v druhé polovině srpna, termín bude ještě upřesněn. Bude probíhat v pracovních dnech, v podobných časech jako školní výuka (8.30 - 15.30). Jeden den budeme v Kanině, dva dny ve Mšeně a během dvou dnů budeme jezdit na výlety. Jednotícím tématem tábora budou různé události roku 1918.

Poplatek pro rodiče bude díky grantu ČCE minimální a bude obsahovat vlastně jen dopravné a stravné. V tomto případě je však kapacita omezena na 15 dětí, tak neváhejte už nyní a dejte nám vědět alespoň předběžný zájem. V případě zájmu se obracejte na pište na mvhanzel@post.cz nebo volejte na 608 260 420.

Michal V. Hanzelín