Skalní útvar Žába, pod romanovskou hájovnouKlika, kostel sv. Martinapamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláŠkola

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Bytový dům v Nosálově získá novou podobu


Nosálov - Obci Nosálov byla schválena dotace ve výši 847 520,73 korun na projekt Stavební úpravy a energetickoekologická opatření na bytovém domě čp. 78 v obci Nosálov. Dotace je poskytnuta v souladu s Integrovaným regionálním operačním programem pro období  2014-2020, Prioritní osa IROP: 06.2. Zkvalitnění veřejných služeb a podmínek života pro obyvatele regionů. Projekt je dobře technicky připraven a nevytváří negativní nároky na životní prostředí, prokazuje vysokou míru společenských přínosů, jeho míra rizik je minimální.

Realizace bude financována z prostředků obce, posléze bude částka z dotačních prostředků proplacena IROPem a spolufinancujícím subjektem bude obec Nosálov. Provozní náklady se očekávají v průběhu několika let nižší, než kolik činí v současné době. Realizací navrhovaných opatření podle energetického auditu dojde ke zlepšení tepelně – technických parametrů stavebních konstrukcí tvořících obálku budovy a ze stávající klasifikační třídy celkové dodané energie E (nehospodárná)  bude dosaženo klasifikační třídy celkové dodané energie C (úsporná).

Lenka Střihavková, starostka Nosálova