Sousoší Immaculaty na nám. MíruVojtěchovSkramoušBusta F.Palackého

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2022 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Kalendář akcí


Filmový festival zimních sportů
sokolovna Mšeno
[25.11.2017 15:00 - 25.11.2017 20:00] 

15:00 Úvod

15:10 SKI FOR FREEDOM (Německo)
Projekt neziskové organizace, který má za úkol rozšířit lyžování v Pákistánu, poskytnout potřebnou výuku a vybavení.

15:20 SKIALPEM TO ZAČALO (ČR)
V posledních letech tak přibývá v českých i zahraničních horách skialpinistů. Řada z nich se na trasy vydává bez základních znalostí oblečení, vybavení a bezpečnosti pohybu na horách. Norská móda proto ve spolupráci s Českou televizí realizovala úžasný sportovní seriál o skialpovém lyžování.

15:35 POCIT VINY (USA)
Mont Forel je druhým nejvyšším vrcholem Grónska. Touha ho sjet na lyžích je obrovská. Ale něco za něco. Ve snaze snížit svoji uhlíkovou stopu přizvali na svou cestu profesora Aluna Hubbarda, který se věnuje problematice globálního oteplování. Film není jen o sportu a přírodě, velkou roli hraje věda, ale i radost a zodpovědnost za lidské chování.

16:10 – 16:45 přestávka

16:45 DOG POWER (USA)
Film je ukázkou jedinečného pouta mezi člověkem a zvířetem. Tvůrci se jím snaží přiblížit veřejnosti několik sportovních disciplín, které lze provozovat se psy. Seznámíte se s několika osobnostmi, z nichž každá má jiný příběh a jinou motivaci závodit.

17:15 OBYČAJNÍ CHLAPCI (Slovensko)
Dokument sledující skialpinistické legendy Dušana Triznu a Milana Madaje působících v 90.letech. Dodnes není na Slovensku nikdo, kdo by se vyrovnal jejich sportovním výkonům, přesto jsou tito dva horalové dosud nedocenění. Film se zabývá i závodem Bokami Tater.

17:45 POHÁDKA JOHNA SHOCKLEEHO (USA)
John Shocklee žije svůj život přesně tak, jak ho baví. Jeho pohádka je pozitivní, inspirativní, zábavná. Nechte se pozvat do lyžařského ráje Silverton v Coloradu.

17:55 - 18:30 přestávka

18:30 VÝSTUP NA LINK SAR (USA)
Čtyři roky se Jonathan Griffith pokoušel zdolat vrchol hory Link Sar v pohoří Karakoram bez úspěchu. Hory naučí člověka mimo jiné i trpělivosti. V roce 2015 stojí před touto výzvou popáté, ale se stejným našením a odhodláním jako na začátku.

19:10 VEN(CA) (ČR)
Třeskutý mráz. Sníh. Led. Tma. Vlci. Samota. Euforie. Krize. Naplnění. Jediná pravidla. Takový je jeden z nejdrsnějších závodů planety – Yukon Artic Ultra.

Změna programu vyhrazena !!!

Vstupné:

dospělí 80 Kč

studenti, děti od 12-ti let, senioři 40 Kč

děti do 12-ti let zdarma.

Občerstvení zajištěno !!!

Pořadatel : TJ Sokol Mšeno

http://www.pohora.cz/snow-film-fest/