Stav členů k 1.1.2015 - 271 z toho 67 mužů, 87 žen, 6 dorostenců, 9 dorostenek, 36 žáků a 66 žákyň.

Rekonstrukce: v polovině ledna (19.1.) byly vybourány dveře a okna ze zadní a boční strany, o týden později byly zabudovány dveře a okna nové. 28.ledna bylo naistalováno nové stropní osvětlení a 31.1. i nové boční osvětlení. V neděli 1.2. se sundal kruh ze stropu, který je bohužel ve velmi havarijním stavu a bude se rozhodovat, co s ním. V březnu a dubnu se zarovnaly stěny na sále a nově se natřely a začalo se pracovat na venkovní fasádě. V květnu se začalo pracovat na nové podlaze a v červenci na obložení stěn. V srpnu bylo dokončeno obložení a v září se natíralo, lajnovaly se čáry na badminton a jedno „univerzální“ hřiště a nanesla se poslední vosková vrstva na parkety.

• 10.1. se konal další turnaj zimní volejbalové ligy v Neratovicích, bohužel bez našeho družstva, pro nedostatek hráčů.
  • 21.2. poslední turnaj zimní volejbalové ligy a tam jsme již nechyběli, turnaj jsme vyhráli a i přes nepřítomnost na jednom turnaji jsme obsadili druhé místo.
  • 28.3. další ročník filmového festivalu Expediční kamera, který se z důvodu nedokončené rekonstrukce, konal na sále radnice, navštívilo 46 diváků.
  • 12.4. jsme pořádali župní přebor v zálesáckém závodu zdatnosti, na startu se sešlo 7 družstev mladšího žactva (z toho 4 družstva ze Mšena), 4 družstva staršího žactva (3 ze Mšena) a 3 družstva dorostu (1 ze Mšena). Mezi starším žactvem (Podpěrová K., Bloudek P., Doubrava J.) a dorostem (Kovářová E., Sobotková E., Tarabová Š.) naše družstva vyhrála a postupují na republikové finále ČOS do Úpice.
  • 18.4. jsme pořádali tradiční akci Den Země, kdy jsme uklízeli okolí Mšena, sešli jsme se na kraji Debře v počtu asi 20 lidí a rozdělili si úseky na úklid, na závěr proběhlo opékání buřtů v hospůdce na Romanově. Celkem bylo sebráno cca 20 pytlů odpadků různého druhu.
  • 24.-26.4. se oddíl lezení vydal na první letošní soustředění do Tisé, kde je navštívila jedna z našich nejlepších lezkyň Edita Vopatová.
  • 26.4. župní přebor v atletice a plávání v Lysé nad Labem, na tyto závody s námi jelo 19 závodníků a vybojovali jsme v plávání – 1.místo: Clara Najmanová, Karolína Pavlíková, Michal Guttenberg; 2.místo: Anna Jiranová, Adam Dvorščík, Radka Zelenková, Aneta Hlaváčková; 3.místo: Dan Steinbach, Alice Hanauerová a v atletice – 1.místo: Klára Najmanová, Karolína Pavlíková, Radka Papiková; 2.místo: Eliška Bláhová, Veronika Zelenková; 3.místo: Valerie Turková, Radka Zelenková, Adam Dvorščík.
  • 30.4.-2.5. jsme uspořádali další vodáckou výpravu, tentokrát nás čekala Vltava, kde jsme za velmi chladného počasí sjeli dva úseky. První den jsme vypluli od Soumarského mostu do Pěkné, tento úsek jsme splouvali s průvodcem, který nám k některým místům řekl i nějaké zajímavosti. Druhý den část naší výpravy začala sjíždět už z Borové Lady, druhá část výpravy se přidala v kempu Horní Vltavice a společně jsme dopluli do Lenory. Naše výprava se skládala ze 14 dospělých, 11 dětí a jednoho psa.
  • 8.-10.5. proběhlo druhé soustředění lezeckého oddílu, tentokrát ve Cvikově.
  • 23.-24.5. proběhl přebor ČOS v zálesáckém závodu zdatnosti v Úpici. Družstvo staršího žactva obsadilo 4.místo - K. Podpěrová, J. Doubrava, P. Bloudek a družstvo dorostenek obsadilo 11.místo - E. Kovářová, E. Sobotková, Š. Tarabová.
  • 23.5. jsme se podíleli na organizaci dětského dne v Debři, letos s názvem Písničkový dětský den.
  • 30.5. volejbalový turnaj O Řepínskou šišku, v netradičním počtu 2 muži 4 ženy jsme obsadili krásné 2.místo.
  • 6.6. jsme uspořádali Běh naděje a nový závod v přespolním běhu Mšenská desítka. Na Běh naděje se registrovalo 31 účastníků a vybralo se 16 480 Kč. Na přespolní závod, i v tomto tropickém dni, se vydalo 9 závodníků. Za naši TJ běžel Martin Kauler (2.místo) a Radka Janatková (3.místo).
  • 20.6. se konal již XVIII.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. 1. Příšerky, 2. Žižkov, 3. Velký kulový, 4. Sokol Mšeno, 5. Kule, 6. Školka, 7. Babule červený, 8. Sokol Mělník.
  • 11.7. XXI.ročník Kokořínského triatlonu, kterého se zúčastnilo 32 mužů, 7 mužů veteránů, 1 žena (do 40 let), 1 juniorka - na vlastní žádost zařazena do kategorie žen, účast s maminkou v kategorii žen veteránek, 4 veteránky.
  • 29.8. Poprázdninový volejbalový turnaj, přihlásilo se 8 družstev, z toho 2 z německého Torgau. Vyhrál tým Kafíčko z Prahy, Mšeno skončilo na 4.místě.
  • 8.9. proběhla valná hromada jednoty, kde bylo hlavním bodem schválení úvěru na doplacení rekonstrukce.
  • 19.9. se konal tenisový turnaj smíšených dvojic (náhodně nalosovaných): 1.místo Mansfeld Radek, Lakomá Petra, 2.místo Lakomý Dalibor, Nečasová Radka, 3.místo Stritzko Vojtěch st., Malinská Jana.
  • 26.-28.9. Soustředění lezeckého oddílu Lužické hory – Horní Sedlo.
  • 28.9. Memoriál Václava Mokrého (nohejbalový turnaj), přihlásilo se 11 družstev. Pět družstev bylo místních a 6 z okolí. Vyhrál tým Náhoda z Mělníka, nejlepší místní byli Tři bratři na třetím místě a hned za nimi Mansfelďáci.
  • 12.10. Zahájeno cvičení ve zrekonstruované sokolovně.
  • 19.10. byla zahájena zimní volejbalová liga v Neratovicích, na prvním turnaji se nám moc nedařilo a obsadili jsme až 5.místo z osmi družstev.
  • 23.-25.10. Soustředění lezeckého oddílu Tisá.
  • 28.10. XI.ročník přespolního závodu Běh Debří – 78 závodníků (32 žactvo, 3 dorost, 43 dospělí). MLŽ – Steinbach D. (2.), MLŽ I - Guttenbergová T. (2), MLŽ II – Dvorščík A. (2), Steinbach D. (4.), STŽ I – Bloudek M. (2.), Machová A. (1.), Najmanová C. (2.), STŽ II – Bloudek P. (2.), Machová M. (4.), Ž – Dlouhá K. (4.), ŽV – Janatková R. (4.), M – Kauler M. (8.), Najman J. (12.), MV II – Švácha L. (6.).
  • 28.10. Sokolská akademie ke 150. Výročí založení T.J. Sokol Mšeno – Program vystoupení: žáci ze ZŠ, MŠ, ZUŠ, Smíšený pěvecký sbor Intermezzo, Nové Divadlo Mělník, cvičení dětí z naší jednoty, ukázka z představení Divadelního sdružení při T.J. Sokol Mšeno, průřez činností naší TJ v obraze i pohybu, k vidění byla i výstava z historie i současnosti naší jednoty. Na akademii přijeli i zástupci ČOS a župy Barákovy.
  • 7.-8.11. Lezecké soustředění Tisá.
  • 4.12. Mikulášská nadílka po roční přestávce naší sokolovnu opět navštívili čerti, andělé a Mikuláš, kteří rozdali dětem dárečky.
  • 12.12. Poslední slanění děti z našeho lezeckého oddílu se zúčastnili této akce, kde si slanili pár skal a pak na ně čekal program v Hospůdce na Romanově s promítáním filmu a opékáním buřtů.
  • 13.12. Běh Boudeckou roklí 46 závodníků (z toho 4 žáci a 3 dorostenci) – MLŽ – Machová A. (1.), Najmanová C. (2.), ŽV – Janatková Radka (3.), M – Kauler M. (12.).
    Mšenské běhy - Přeborníci 2015: Ž – Macháčková Tereza (TJ Doksy), ŽV – Veselá Anita (SDH Chloumek), M – Flegl Vlastimil (Vrchlabí), MV – Bernard Vladimír (Hasiči Neratovice)
  • 21.12. Vánoční cvičení
  • 27.12. Vánoční nohejbalový turnaj Dubá - 1. Sousedi (Mělník), 2. Potůček (Mělník), 3. Újezd (Kolumpek O., Kolumpek R., Nečas P.), 4. Tři bratři (Jizba P., Kolumpková J., Guttenberg J.), 5. VHV (Votík P., Holuška V., Vomáčka L.) – pořadatelé, Sudoměř, Mix, Zelí.