Stav členů k 1.1. – 280; 11 seniorů, 12 seniorek, 62 mužů, 68 žen, 13 dorostenců, 9 dorostenek, 32 žáků, 51 žákyň a 22 předškolních dětí.

• 11.1. zahájil plesovou sezonu Sportovní ples, hrála kapela Aquarius.
  • 18.1. na další turnaj volejbalové zimní ligy do Neratovic jsme jeli v oslabení, hráli jsme ve složení 4 ženy a 2 muži (jinak 3+3). I přes tuto “nevýhodu“ jsme zabojovali a turnaj vyhráli.
  • 18.1. Myslivecký ples, hrála kapela POHODA.
  • 25.1. Ples SRPZŠM, hráli Kindlovi.
  • 13.2. navštívil naši sokolovnu Cirkus Varieté z Prahy
  • V polovině února jsme absolvovali poslední turnaj zimní volejbalové ligy v Neratovicích. I když se nám v této poslední části moc nedařilo a obsadili jsme druhé místo, tak při celkovém součtu, asi o 20 bodů, jsme znovu obhájili první místo.
  • 15.2. Valentýnský ples, hrála skupina BONUS.
  • Letošní filmový festival EXPEDIČNÍ KAMERA se v mšenské sokolovně konal 15. března. Tento festival navštívilo kolem 50 diváků.
  • 22.3. se konal dětský karneval, kde pro děti byly připraveny různé hry a soutěže a také ocenění nejhezčích masek, večer byl i karneval pro dospělé, kde tématem v Pekle byli kovbojové a indiáni. Hrála kapela Pohoda. Externí fotogalerie.
  • 27.3. Valná hromada TJ.
  • 5.4. jsme pořádali Zálesácký závod zdatnosti (župní přebor) v Hleďsebe. Letošního ročníku se zúčastnila 4 družstva MŽ a 2 družstva STŽ. Výsledky našich družstev STŽ – 1.místo: Machová M., Podpěrová K., Bloudek P.; 2.místo: Podpěrová J., Malá G., Zelenková R., MLŽ – 1.místo: Machová A., Najmanová C., Malý V.. Vítězové STŽ postupují na přebor ČOS. Externí fotogalerie.
  • 24.-26.4. Lezecké soustředění Tisá. Externí fotogalerie.
  • 27. 4. jsme uspořádali ve spolupráci s MěÚ Mšeno tradiční úklid přírody kolem našeho města - Den Země. Externí fotogalerie.
  • 27.4. Soutěž sokolské všestrannosti – atletika, plavání – přebor župy Barákovy, Kralupy nad Vltavou. Plavání: MLŽ I – 3.místo S. Hanauerová, MLŽ II – 1.místo C. Najmanová, 2.místo E. Mojteková, 3.místo K. Dvorščíková, STŽ III – 2.místo J. Doubrava, STŽ IV – 1.místo E. Sobotková, 1.místo J. Najman. Atletika: MLŽ II – 1.místo C. Najmanová, 2.místo E. Bláhová, 3.místo A. Machová, STŽ III – 3.místo K. Podpěrová, 3.místo J. Doubrava, STŽ IV – 1.místo M. Machová, 2.místo R. Papíková, 1.místo J. Najman. Externí fotogalerie.
  • 30.4. Pálení čarodějnic – letošní průvod se vydal do RS Sever, kde pro děti byly připravené různé hry, trampolína, skákací hrad, ježdění na lodičkách, ocenění nejhezčích masek a oheň s opékáním buřtů. Externí fotogalerie.
  • 23.-25.5. naše družstvo staršího žactva postoupilo na přebor ČOS v zálesáckém závodu zdatnosti do Třebíče, kde ve složení Marie Machová, Kateřina Podpěrová a Patrik Bloudek obsadili 2.místo. Externí fotogalerie.
  • 24.5. jsme se podíleli na pořádání dětského dne, který se letos kvůli počasí přesunul do školy. Dětského dne s tématem Pohádkový úřad práce se zúčastnilo asi 80 dětí s rodiči.
  • 7.6. na letošní Běh naděje přišlo 41 účastníků a vybralo se 6 014 Kč. Externí fotogalerie.
  • 21.6. jsme pořádali XVII. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Na turnaj se přihlásilo 11 družstev. Pořadí: 1. Příšerky, 2. Priapisti, 3. Desná, Žižkov, 5.-11. Mšeno, Olí olé, Růžové pudřenky, Hudradla, Žízeň, Hawana club, Vopičky. Externí fotogalerie.
  • V sobotu 12. července proběhl jubilejní 20. ročník Kokořínského triatlonu. Externí fotogalerie.
  • 13.7. nás znovu navštívil dětský divadelní soubor TYJÁTR s inscenací Keltských pohádek.
  • Poprázdninový volejbalový turnaj smíšených družstev se letos nekonal. Několik dní před turnajem pršelo a kurty byly podmáčené.
  • 28.9. proběhl VI.ročník nohejbalového turnaje Memoriálu Václava Mokrého. Pořadí 1. Balkánci (Praha), 2. Tři bratři (Mšeno), 3. Potůček (Mělník), 4. Kecky (Mšeno), 5. – 8. Potůček (Mělník), VHV (Mšeno), Papéni (Mšeno), Jana (Mělník), 9. Ondrášovka (Mšeno). Externí fotogalerie.
  • V září se nám podařilo získat finance na akci „Snížení energetické náročnosti budovy T.J. Sokol Mšeno“ z fondů EU prostřednictvím OPŽP a začínáme s celkovou rekonstrukcí budovy sokolovny (zateplení, nová okna a dveře z boční a zadní části sokolovny, výměna radiátorů a kotle, část osvětlení, parketová podlaha). Cvičení bylo přesunuto do tělocvičny ZŠ, lezecký kroužek zrušen. Externí fotogalerie.
  • V neděli 5.10. proběhl tenisový turnaj smíšených dvojic. Ráno se sešlo se 16 hráčů a rozlosovali se do dvojic. Do finále se probojovali Mansfeld - Guttenbergová a Malinská – Kolumpek, Dana s Radkem byli úspěšnější a celý turnaj vyhráli. Externí fotogalerie.
  • Další ročník Drakiády proběhl též v neděli 5.10. od 14:00hod. na Větráku. Děti pouštěly draky a na závěr se opekly buřty.
  • 12.10. proběhla první brigáda v rámci rekonstrukce sokolovny. Vyklidil se sál od cvičebního nářadí, uklidily se stoly a židle, odšroubovaly žebřiny.
  • 17.–19.10. Lezecké soustředění Tisá. Externí fotogalerie.
  • 18.10. začal další ročník zimní volejbalové ligy v Neratovicích, někteří naši hráči byli na „marodce“, a tak jsme obsadili 4.místo. Turnaje se účastní Staříci (Neratovice), Zbytek, Sokol Mělník, Lužec, Zdravý duch, Kostelec.
  • V neděli 19.10. proběhla druhá brigáda. Tentokrát bylo na programu vyklízení půdy od původní střešní krytiny. A o týden později 26.10. jsme se na půdě sešli znova a pokračovali ve vyklízení.
  • V neděli 26.10. se v Litoměřicích konaly dětské závody v lezení na rychlost a obtížnost – Litoměřický lezec. Závody pro děti 6 - 14 let, ve 4 věkových kategoriích celkem 25 dětí z Litoměřic a okolí, ze Mšena a z Prahy. Všichni čtyři naši zástupci obsadili medailové pozice (E. Mojteková, K.Dvorščíková, bři Bloudkové). Externí fotogalerie.
  • 28.10. X.ročník Běhu Debří, závodu se zúčastnilo 88 běžců z toho 40 žáků, 3 dorostenci a 45 dospělých. Martin Kauler (14.místo M), Lukáš Paluska (15.místo M), Pavel Mráček st. (4.místo MVII), Luboš Švácha (6.místo MVII), Tereza Stiborová (5.místo Ž), Radka Janatková (1.místo ŽV) a mnoho úspěchů v žákovských kategoriích. Externí fotogalerie.
  • 29.10. firma začala rozebírat starou parketovou podlahu a odřezali veškeré radiátory, probíhají výkopové práce kolem sokolovny.
  • 15.11. proběhl další ročník SNOW FILM FESTU, který se z důvodu rekonstrukce sokolovny konal na sále radnice. Filmy shlédlo kolem 40 diváků, nejvíc zaujal film High tension, který byl o konfliktu horolezců a šerpů na Mt. Everestu.
  • 15.11. druhé kolo zimní volejbalové ligy v Neratovicích. Na druhý pokus už jsme nezaváhali a s pěti výhrami a jednou remízou si odvezli 1.místo.
  • Prosinec – podlaha kompletně rozebrána, vyměněny radiátory v celé sokolovně, zapojení nového kotle (od 18.12. topíme), betonování podlahy (19.12.).
  • 14.12. proběhl další ročník Běhu Boudeckou roklí. Počasí nám moc nepřálo, po celou dobu závodu mírně pršelo. I tak se na startu sešlo 57 závodníků – 42 dospěláků, 2 dorostenci a 13 žáků. Externí fotogalerie.
  • 21.12. uspořádali nohejbalisté Vánoční turnaj trojic v Dubé. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Pořadí: 1. Újezd (Kolumpek O., Kolumpek R., Nečas P.), 2. Tři bratři (Jizba P., Guttenberg J., Kolumpková J.), 3. Zelí (Zelenka Z., Mojžíš J.,??), 4. VHV (Vomáčka L., Votík P., Holuška V.), 5. Chorušice (Moskál S., Černý L., Franc F.). Externí fotogalerie.