vzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra NejedláSkalní útvar Žába, pod romanovskou hájovnouOsvětlení nám. MíruČerník (foto: O.Vokál)

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Plovárna 2013


Pozvánka na Plovárnu 2013Pozvánka na Plovárnu 2013Pozvánka na Plovárnu 2013


Srdečně zveme nejen všechny příznivce country, bluegrassu, folku a spřízněných žánrů na tradiční, mšenský hudební festival PLOVÁRNA 2013, který se uskuteční v sobotu 22. 6. 2013 od 14 hodin v prostorách městských lázní Mšeno. Na devátém ročníku Plovárny vystoupí skupiny: TRATIVOD z Mělníka, osadní soubor BÍLÉ SKÁLY, PETR KŮS a FÁMY s nestorem českého blugrassu Petrem Kůsem, WOMACKLEE, kteří si získali sympatie v minulých ročnících zvláště u mladšího publika, a TWISTET TIMBER, skupina, která se pyšní oceněním Talent Country rádia pro rok 2013.

Věříme, že vás pozvané skupiny nezklamou. Jistě bude stát za to i večerní zábava za přispění muzikantů zúčastněných kapel. Samozřejmostí je také doprovodný program pro děti včetně her a soutěží o ceny. Proto jsou také vítány celé rodiny s dětmi. Využijte jedinečné příležitosti k návštěvě unikátních prostor městských lázní ve Mšeně ve spojení s příjemnou muzikou.