Památník mistra Jana Husa, foto: Petra NejedláSkalička v ziměMěstská pečeťSedlec

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Mšenské sokolské novinky


Zimní volejbalová liga
Sokolské volejbalové družstvo úspěšně zahájilo okresní zimní volejbalovou ligu svým vítězstvím na prvním turnaji v Neratovicích, kde zdolalo šest soupeřů. V této soutěži jsme zapojeni již několik let a vždy jsme obsadili první nebo druhé místo. Jak dopadneme v letošním ročníku, se dozvíme až po čtvrtém turnaji, který se uskuteční na konci února.
Běh DebříBěh DebříBěh Debří

Běh Debří
V neděli 28. října jsme si znovu připomněli den vzniku samostatného československého státu 8. ročníkem přespolního běhu s názvem „Běh Debří“. Jak už z názvu vyplývá, start běhu je každoročně situován na začátek krásného lesoparku Debř. I letos – přes nepříznivé sobotní počasí – se na startu sešla početná skupina malých i velkých vytrvalců, čítající 41 závodníků, toho 16 dětí a 25 dospělých.
Všichni běžci absolvovali své trasy s velkým nasazením, snažili se zaběhnout co nejlepší časy, i když povrch byl místy zasněžený a místy bahnitý. Vyhlášení výsledků i samotný závod provázelo příjemné podzimní počasí. Doufáme, že v příštím roce se na startu již devátého ročníku sejde ještě více běžeckých nadšenců. Výsledky a foto z této akce najdete na www.sokolmseno.cz
Běh DebříBěh Debří

Filmový festival
V sobotu 10. listopadu se v mšenské sokolovně sešli příznivci outdoorových sportů na 2. ročníku filmového festivalu zimních sportů. Během sobotního odpoledne a večera jsme mohli shlédnout filmy o freeride lyžování, lezení na skalách v zimních podmínkách nebo třeba dámskou 80denní výpravu přes ostrov Baffin. A znovu se na vás budeme těšit na jarním filmovém festivalu EXPEDIČNÍ KAMERA, který bude v únoru příštího roku.

Běh Boudeckou roklí
TJ Sokol Mšeno pořádá Běh Boudeckou roklí v neděli 16. 12. 2011 ve Vojtěchově. Prezence: 9:00–9:45 h v místě startu a cíle u vstupní závory do Boudecké rokle. Start: 10:00 (předškoláci, další vždy po doběhu kategorie předchozí). Běh je určen pro všechny, kdo mají rádi pohyb na čerstvém vzduchu, a chtějí netradičním, ale důstojným způsobem oslavit adventní čas. Každý z účastníků přijde se vzorkem napečeného vánočního cukroví a vlastního grogu.

Plesová sezona 2013
12. 1. Ples ZŠ Mšeno; 19. 1. Myslivecký ples; 16. 2. Valentýnský ples; 23. 2. Sportovní ples; 23. 3. Sportovní karneval.