VojtěchovBoleslavská ulice a školaEvangelický kostelVýstava prací žáků ZUŠ na radnici

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Sokolské zprávičky


Sokolský nohejbalMemoriál Václava Mokrého
Memoriál Václava Mokrého
V den státního svátku na svátek Václava jsme uspořádali již čtvrtý ročník nohejbalového turnaje s názvem Memoriál Václava Mokrého. Tohoto klání se zúčastnilo třináct trojic hráčů. Vítězem se opět stalo družstvo z Dolních Beřkovic, které v průběhu celého turnaje neokusilo hořkost porážky. Na druhém místě skončili hráči ze Soutoku a třetí příčku obsadila trojice hasičů z Mělníka. Nejlepší mšenské družstvo obsadilo šestou příčku. Celý turnaj provázelo pěkné slunečné počasí. Vítězové si odvezli putovní pohár a tři nejlepší převzali medaile, diplomy a věcné ceny. Ceny do turnaje věnovali organizátoři z TJ Sokol Mšeno, vyhlášení se zúčastnili syn, dcera i vnuk pana Mokrého. Touto cestou děkujeme panu Davidu Živnému za zapůjčení kurtu na tento i volejbalový turnaj.
Mšenská výprava v MělníkuMšenská výprava na Mělníku
O pohár starosty TJ Sokol na Mělníce
Ve středu 3. října odpoledne se jedenadvacet dětí z mšenského Sokola zúčastnilo  běhu o pohár starosty TJ Sokol na Mělníce. Celé odpoledne nám přálo krásné počasí, a tak nic nebránilo podat ty nejlepší výkony. V různých kategoriích se běžely vzdálenosti od 50 do 800 metrů a na některých jsme získali i cenné kovy. Stříbrné medaile si odvezli Katka Podpěrová a Matěj Mach, bronz vybojovali Pepa Vyhlas, Clara Najmanová a Lucka Vašíčková. Ostatním dětem děkujeme za reprezentaci a těšíme se na další závody. Mezi dospělými závodníky nás reprezentoval Pavel Mráček starší, který obsadil první místo, a ve své premiéře Rosemarie Mrzílková obsadila třetí místo. Více fotek ze sokolských akcí najdete na www.sokolmseno.rajce.net

Drakiáda
První říjnovou sobotu jsme se již potřetí setkali na „Větráku“ abychom tu společně pouštěli draky.  Sešlo se tu asi 20 draků a o něco více dospěláků s dětmi. Oproti loňskému bezvětří nám větřík letos foukal a některé draky jsme dokonce museli lovit z korun stromů. Na stupních vítězůNakonec všichni draci bezpečně přistáli na zemi a my jsme si mohli opéct buřty a jablka. Na závěr dostali všichni účastníci malou odměnu. Už se těšíme na další ročník.

Přijďte si zaběhat!
TJ Sokol Mšeno pořádá v neděli 28. října závod v přespolním běhu – BĚH DEBŘÍ. Běh je určen pro všechny věkové kategorie v lesoparku Debř. Prezence od 9 h, start podle kategorií od 10 h (dospělí cca 10:30 h). Pro první tři závodníky jsou připraveny medaile a věcné ceny.