HradskoPamátník mistra Jana Husa, foto: Petra NejedláBusta F.PalackéhoDomov seniorů (foto: M.Měšťan)

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Nové knihy


v městské knihovně

Beletrie J. Coetzee: Doba železná; N. Ephron: Nesnáším svůj krk; B. Riebeová: Palác modrých delfínů.

Romány pro ženy B. Small: knihy z cyklu Hetar: Pán soumraku, Čarodějka z Belmairu, Koruna osudu: knihy z cyklu Letopisy z hranice: Pán z hranice, Divoška z hranice; B. Small: Vášnivé radosti; A Quick: Až na dno; M. Balogh: Vše končí láskou; J. Deveraux: Zlaté dny; B. Cartland: Hon na manžela; S. Laurens: V područí lásky, Svéhlavá nevěsta; J. A. Krentz: Záblesky stínů; J. Collins: Naivní mrcha; J. Plaidy: Hvězda Lancasterů; J. Kuťák: První cena za samotu.

Detektivní romány V. Bešťák: Vražda v blázinci; J. Bauer: Vampýr z Koňského trhu; J. Pospíšilová: Leopard nemění skvrny; I. Rottová: Vidiny popletené tlumočnice; S. Blómkvist: Vražda v televizi; J. Patterson: Sedmé nebe; L. Gardnerová: Zmizení; Z. Sigurdardóttir: Poslední rituál; M. J. Roseová: Reinkarnovaný; K. Sužuji: Spirála.

Sci-fi Síň slávy II B – nejlepší SF novely; F. Herbert: Heisenbergovy oči.

Vojenská literatura L. Kessler: Píseční panteři; L. Kessler: Jízda smrti; W. Wallenda: Vojáci od Monte Cassina.

Dětské knihy R. Dickinsová: Jezdci, koně a poníci; Mašinka Tomáš: Percy a strašidelný důl; Mašinka Tomáš: Toby a jehňátka; P. Reeve: Tajemství saténových klobouků, Tajemství prstenců Saturnu; M. Buckley: Sestry Grimmovy; M. Motlová: O Kubovi, Barušce a sedmi loupežnících; A. Gjurič: Kam běží modrá liška.