Pohled na Mšeno od severuSedlecMěstská pečeťHradsko

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Sokolské zprávičky


Volejbalový turnajVolejbalový turnaj

Poprázdninový volejbalový turnaj
V sobotu 8. září se za místní sokolovnou konal tradiční poprázdninový volejbalový turnaj smíšených družstev. Většinou bývá účast na tomto turnaji menší, ale letos se vyrovnala červnovému turnaji. Zahrát si přijelo 13 družstev. Týmy byly rozděleny do tří skupin, kde hrál „každý s každým“. Ze skupiny postupovaly první tři či dva týmy do vyřazovacích bojů. V prvním semifinále se utkalo družstvo Desná s družstvem Aspoň bod. Ve druhém semifinálovém zápase byli červnoví vítězové – družstvo Příšerek a Zdravý duch. Celý den nám přálo krásné slunečné počasí, ale jak to tak bývá, podzimní finále se znovu hrálo až do tmy. Po dvou setech ve vyrovnaném finálovém boji nakonec zvítězilo družstvo Desná nad Příšerkami a v boji o třetí příčku si bronz odvezlo družstvo Aspoň bod. Všichni, kteří vydrželi až do pozdního finále, večer zakončili příjemným posezením při kytaře v Pekle.

TJ Sokol Mšeno pořádá (www.sokolmseno.cz):
- Nohejbalový turnaj „Memoriál Václava Mokrého“  28. 9. 2012 od 8:30 h za mšenskou sokolovnou.
- Tradiční přespolní běh, BĚH DEBŘÍ, který se koná 28. 10. 2012, od 9:00 h prezentace, start 10:00 h v lesoparku Debř. Běh je určen pro všechny věkové kategorie.
- II. ročník filmového festivalu zimních sportů – 10. 11. 2012 od 14:00 h v mšenské sokolovně.  Tento festival je celovečerní pásmo špičkových filmů, úspěšných na mezinárodních filmových festivalech. Sníh, led a adrenalin. Extrémní lyžování, zimní horolezecké výstupy, snowboarding, skialpinismus a další aktivity v zimní přírodě.