Busta T.G.M. v parku před školouPoklička z úpatíOlešnoRadnice na náměstí Míru, foto: HN - René Volfík

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Letní florbalový turnaj


V sobotu 21. 7. 2012 se uskutečnil první ročník letního florbalového turnaje v mšenské sokolovně. Turnaje se mělo zúčastnit celkem 20 týmů, ale 4 týmy se nedostavily. Z této čtveřice byly tři domácí, takže z domácích týmů se zúčastnil pouze jeden jediný. Škoda. Týmy byly rozděleny do čtyř skupin, z nichž dvojice nejlepších postupovala do vyřazovacích bojů. V zápasech nastoupili tři hráči v poli + brankář, hrálo se 3 x 5 minut. Většina zápasů byla velmi vyrovnaná a napínavá. V pěti utkáních musely rozhodovat nájezdy. Bohužel se to neobešlo bez zranění, která však naštěstí nebyla vážná.
Letní florbalový turnajLetní florbalový turnajLetní florbalový turnaj
Letní florbalový turnaj
Domácí tým Incomparable nedokázal odvrátit tlak soupeře a vypadl v prvním čtvrtfinále. V druhém čtvrtfinále podlehla Mladá Boleslav po velmi napínavém utkání proti MHPF, které se rozhodlo až 20 sekund před koncem utkání, ve prospěch MHPF. Outsider turnaje Rozmetadla Vtelno sice dokázal překvapit, ale nestačilo to na to dostat se mezi 3 nejlepší, uhájili 4. místo. Nejlepším hráčem turnaje se stal Vlastimil Matys z týmu Doksy a nejlepším golmanem byl vyhlášen Filip Kulhánek z týmu MHPF. Díky všem za účast a doufám, že i v příštích letech se sejdeme v hojném počtu. Chci vás pozvat na bližší florbalový turnaj,který se koná tradičně o vánočních prázdninách. Dík patří také rozhodčím a paní Nečasové za pronájem sokolovny.
Letní florbalový turnajLetní florbalový turnajLetní florbalový turnaj
Konečné výsledky: 1. Doksy A, 2. San Marino Mělník, 3. MHPF Štětí, 4. Rozmetadla Vtelno, 5. Dynamo Mladá Boleslav, 6. Incomparable Mšeno, 7. Doksy B, 8. Horse Power Praha, 9. FBC Bukovno, 10. Colors team, 11. Mish mash, 12. Mšeno junior, 13. Jogabonito Mšeno, 14. HC Junior Mělník, 15. Střemy, 16. Štamgasti Mšeno.

Luboš Saska
Letní florbalový turnajLetní florbalový turnaj