SkramoušVýstava prací žáků ZUŠ na radniciNáměstí Míru panoramatickySkalní kaplička v Boudecké rokli

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Volejbalový turnaj


Volejbalový turnajV sobotu 16. června se konal již tradiční 15. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev za mšenskou sokolovnou. Na letošní ročník se sjelo13 týmů z různých koutů republiky. Mohli jsme zde vidět týmy, které se turnaje zúčastňují již několik let, ale i úplné nováčky.

Družstva byla rozlosována do 3 základních skupin, kde se hrálo systémem každý s každým. Z každé základní skupiny do dalších bojů postupovaly 2 nejlepší týmy plus 2 na třetím místě s nejlepším skóre, které se mohly probojovat do finále systémem tzv. „pavouka“.

Mezi osmi nejlepšími týmy bylo i domácí mšenské družstvo, které v tomto osmifinále za podpory místních fanoušků bylo bohužel poraženo budoucím vítězným týmem „Příšerek“ a obsadilo 5. místo.

Volejbalový turnajPo vydařeném dni, ve kterém nám přálo i počasí, jsme se dočkali finále, kde se utkala dvě nejlepší družstva „Příšerky“ a „Sokol Mělník“. Po dvou setech štěstí více přálo Příšerkám, které jsou naším tradičním účastníkem. Stříbrnou příčku obsadilo družstvo Sokol Mělník a pro bronz si přijeli nováčci „Besídkáři“.

Letošní turnaj se opět vydařil a každý tým se mohl radovat z hodnotné ceny, které věnovala Allianz a TJ Sokol Mšeno. Poděkování patří nejen sponzorům, organizátorům, ale i p. Živnému za zapůjčení třetího kurtu. Na další turnaj ve Mšeně se můžeme těšit v sobotu 8. září.

Hana Nečasová