ŠkolaEvangelický kostelpamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláVojtěchov

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Kokořínský triatlon


Kokořínský triatlonV sobotu 14. července uspořádala Tělocvičná jednota Sokol Mšeno již tradiční Kokořínský triatlon pro amatérské sportovce. Letošního 18. ročníku se zúčastnilo 18 mužů, z toho 3 veteráni, a 5 žen. Start byl tradičně na Harasově, kde závodníky čekala první disciplína –  1,5 km plavání. Odtud triatlonisté vyrazili na cyklistický, 36 km dlouhý úsek, který vedl po silnici, zpevněných cyklistických a polních cestách a také terénem. Desetikilometrová běžecká část začínala u hostince pod Houskou, kde i celý triatlon končil. Po celý den nás provázelo příjemné počasí bez deště. Dočkali jsme se i sluníčka, které určitě potěšilo i naše závodníky.

Kokořínský triatlon V kategorii mužů se Jiřímu Veselému povedl (3:12,38 h) „zlatý hattrick“ a potřetí si doběhl pro první místo. Na druhém místě se umístil teprve čtrnáctiletý Honza Chmelík (3:16,36), který vyhrál i cyklistickou část, a třetí byl Karel Nový (3:18,52).

Mezi veterány vyhrál Milan Řezník (4:07,07), druhý byl Václav Honzík (4:59,45) a třetí Jan Lachman (6:02,08).

Miroslava Pavlů (04:01,07) vyhrála ženskou kategorii, na druhém a třetím místě skončily tradiční účastnice Olga Lacinová (4:30,42) a Lucie Dittrtová (4:46,55). Celkové výsledky a fotky najdete na www.sokolmseno.cz.