OlešnoKostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra NejedláČerník (foto: O.Vokál)Sedlec

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

poděkování do mateřinky


Loučení před prázdninami v mateřinceVěřím, že nejsem sama, kdo 22. června cítil onu krásnou atmosféru při rozlučce s žáčky MŠ, kteří po prázdninách již půjdou do základní školy. Za poslední tři roky jsem měla možnost poznat tu „mravenčí“ práci v naší mateřské škole.

Čas utekl jako voda a najednou si uvědomíte, že před vámi již nestojí ty malé děti, ale připravení prvňáčci. Nejen oni, ale i všechny ostatní děti dokázaly se svými učitelkami předvést krásné pásmo písní a tanců. S velkým uspokojením jsem sledovala i velmi pozitivně naladěný pedagogický kolektiv, který se nebál vlastním vtipným vystoupením pobavit přítomné rodiče, prarodiče i ostatní. Návštěvnost nevídaná!

Je však nejdůležitější, že všem pracovnicím školy bylo vidět na očích, jak krásný a kamarádský vztah mají k našim nejmenším a že svou práci dělají se zápalem.

Vážené paní učitelky, poznala jsem, že máte báječný kolektiv. Přeji vám ze srdce, aby vám tento stav dlouho vydržel! Pohoda na pracovišti je totiž základním a důležitým pilířem. Jen tak se práce může dařit. Hodně dalších úspěchů přeje

Zdeňka Kaulerová