Náměstí Míru s radnicí a kostelem sv. Martina, foto: Petra NejedláZávěsný znakOlešnoBusta F.Palackého

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Z deníku policie


Vyhrožoval v restauraci
Podobně dopadl i dvaatřicetiletý muž, který dne 29. dubna 2012, po jedné hodině ranní, v restauračním zařízení nedaleko Mšena, vyhrožoval svoji současné přítelkyni a dalším rodinným příslušníkům, že zabije celou svoji rodinu a příbuzné přítelkyně. Choval se velmi agresivně, rozbíjel ve vzteku zařízení podniku a jeho chování vzbudilo v přítomných důvodnou obavu o zdraví a život. Případem se zabývali policisté z obvodního oddělení Policie ČR Mšeno, kteří následně muži sdělili podezření z trestného činu nebezpečného vyhrožování, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na jeden rok. I v tomto případě je trestní řízení vedeno na svobodě

Za maření úředního rozhodnutí až tříletý žalář
Den 27. dubna 2012 po šestnácté hodině kontrolovali policisté z obvodního oddělení ve Mšeně v obci Kokořín osobní motorové vozidlo Saab, které řídila třicetiletá žena z Prahy – východ. Následnou lustrací bylo zjištěno, že řidička má správním orgánem vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel, platný až do konce února 2013. Žena následovala policisty na služebnu, kde si převzala záznam o sdělení podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na tři léta. Trestní řízení je vedeno na svobodě.

Alkohol za volant nepatří
Dne 4. května 2012 po 19. hodině kontrolovala hlídka policistů z obvodního oddělení Mšeno v katastru obce Vysoká Libeň motorové vozidlo Mercedes 200, které řídil devětatřicetiletý muž z Mladoboleslavska. V rámci kontroly se řidič podrobil orientační dechové zkoušce, která skončila pozitivní naměřenou hodnotou 2,11 promile alkoholu v dechu. Navíc u sebe neměl žádné doklady potřebné k řízení motorového vozidla a ani svoje osobní. Následovalo sdělení podezření z trestného činu, ohrožení pod vlivem návykové látky, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.