Večer před kostelem sv. MartinaBusta F.PalackéhoBoleslavská ulice a školaSkalní kaplička v Boudecké rokli

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Z deníku policie


Policisté odhalili dalšího opilce
Hlídka policistů z místního obvodního oddělení Policie ČR kontrolovala dvaadvacátého února 2012 odpoledne ve Mšeně osobní motorové vozidlo Škoda Felicia, které řídil sedmačtyřicetiletý muž ze Vsetínska. V rámci silniční kontroly se řidič podrobil orientační dechové zkoušce, která skončila pozitivní naměřenou hodnotou 1,61 promile alkoholu v dechu. Následovala cesta na policejní služebnu, kde řidiči policisté sdělili podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.

Za volant usedl pod vlivem narkotik
Policisté z místního obvodního oddělení Policie ČR kontrolovali dne 29. února 2012 před třetí hodinou ranní ve Mšeně osobní motorové vozidlo Škoda Felicia, které řídil jednadvacetiletý muž. Následnou lustrací bylo zjištěno, že řidič usedl za volant v době, kdy má soudem uložen zákaz řízení všech motorových vozidel, a to až do poloviny července 2012. Během kontroly se muž podrobil orientační dechové zkoušce na alkohol a testu na přítomnost návykových látek pomocí testeru DrugWipe. Zkouška na alkohol byla negativní, test na drogy byl pozitivní na amfetamin. Následné lékařské vyšetření kontrolovaný odmítl. Policisté muži ještě téhož dne sdělili podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na tři léta. Pozitivní test na návykové látky bude následně řešen správním orgánem, v přestupkovém řízení. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.

Oslavoval MDŽ
Dne 8. března 2012 kolem dvaadvacáté hodiny kontrolovala hlídka policistů z obvodního oddělení Mšeno v katastru obce Vysoká osobní motorové vozidlo Peugeot 205, které řídil třicetiletý muž z Mělnicka. Při kontrole bylo zjištěno, že řidič má správním orgánem uložen platný zákaz řízení všech motorových vozidel, a to na dva roky. Dále se muž podrobil orientační dechové zkoušce, která skončila naměřenou pozitivní hodnotou 0,35 promile alkoholu v dechu. Policisté řidiči následně sdělili podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na tři léta.