Drážní most v HlovciHra světelFaraonvzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra Nejedlá

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Oslava nejmenšího míčku


Vánoční turnaj ve stolním tenisuVánoční turnaj ve stolním tenisuVánoční turnaj ve stolním tenisu
Putovní pohár z Vánočního turnaje míří do Lobče

Tělocvična mšenské základní školy hostila na Boží hod už tradiční Vánoční turnaj ve stolním tenisu, který každoročně pořádá místní oddíl. Vedle osmi registrovaných hráčů, kteří mají zkušenosti z okresních soubojů, si přišla zahrát také dvacítka příchozích, mužů i žen.

Vánoční turnaj ve stolním tenisuV kategorii příchozích mužů obhájil své loňské vítězství Vojtěch Stritzko, který na turnaj chodí pravidelně. „Dříve nebyly kategorie rozdělené, takže je dobré, že se to před časem rozdělilo, protože mezi příchozími a chlapy, kteří hrají okresní soutěž, je velký rozdíl. Takhle si přijde zahrát více lidí,“ řekl po vítězství Stritzko a dodal, že si příležitostně zahraje ping-pong se svou dcerou nebo synem.

O první místo bojoval s Jiřím Mansfeldem starším. Ten se tak po napjatém boji musel spokojit s pomyslným stříbrem. Třetí příčka patřila Martinu Karabáčkovi ze Střem a čtvrtý skončil domácí Radek Mansfeld.

U pěti žen, které spolu v tělocvičně zápolily, jasně vedla Hana Nečasová, a vybojovala tak cenu nejvyšší. Dvojkou se stala Anna Bendová a třetí místo si ukořistila Dana Guttenbergová. Lindě Kolocové připadlo místo čtvrté a s pátým místem se musela spokojit Radka Nečasová.

Putovní pohár, který každým rokem koluje mezi registrovanými hráči, bude do příštího turnaje zdobit domácnost Petra Malého z Lobče. Za ním po napínavém boji skončili Zdeněk Bízek a Václav Kummer, čtvrté místo patří Josefu Babákovi.

Jiří Říha, Mělnický deník