Památník mistra Jana Husa, foto: Petra NejedláSkalní útvar Žába, pod romanovskou hájovnouBusta T.G.M. v parku před školouObřadní síň radnice

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Fotbalový dík


Děkuji tímto zastupitelům města, kteří schválili na základě naší žádosti příspěvek na činnost mládeže. Věřím, že o tom, že to nebyly zbytečně vynaložené peníze, přesvědčíme i ostatní ze zastupitelstva, kteří byli proti, či se hlasování zdrželi. Zvláště snad pana zastupitele Flígla, který mi při jednání zastupitelstva vyrazil dech tím, když prohlásil, že v našem SK ještě žijeme v socialismu. Pane zastupiteli, na Váš argument, že Vy si kupujete trika, když jedete závodit na motorkách, sami, jsem v samém úžasu neměl argument. Nyní Vám jen položím řečnickou otázku: Co myslíte, proč je nejmasovější sport na světě fotbal, a ne závody na motorkách?

Děkuji také panu Rašovcovi z pily Sedlec, který nám sponzorsky vyrobil dřevěné trámky na 2 nové branky, které využijeme na našem hřišti, a také za dřevo na posezení pod naší restaurací na stadiónu. Každé takové nezištné pomoci si velmi ceníme.

Jiří Guttenberg, SK Mšeno