• 29.1. v mšenské sokolovně pobavilo Nové divadlo Mělník mnoho dětí i dospělých, tentokrát hranou pohádkou „Čertovská škola“ – uspořádal Volný čas na venkově - pí Vašíčková

• 26.2. mšenští fotbalisté uspořádali tradiční Sportovní ples

• 13.3. p. K. Živná uspořádala Květinkový ples

• 26.3. jsme uspořádali tradiční Dětský karneval a Maškarní ples pro dospělé, pro děti i dospělé hrála skupina Pohoda, ples byl zpestřen velmi vydařenou půlnoční scénou na téma „Mšeno hledá talent“

• 13.4. proběhla Valná hromada naší jednoty

• 2.4. - na sále sokolovny proběhl filmový festival Expediční kamera, v rámci festivalu proběhly lezecké závody pro děti i dospělé, o přestávce mezi napínavými snímky mohli diváci shlédnout malování obrazů vousem v podání umělce a ředitele mšenské umělecké školy Čeňka Hlavatého. Dále byl vyhlášen nejlepší sportovec Mšenska za rok 2010, kterým se stala fotbalistka Karolína Dlouhá (členka naši jednoty), Na závěr sportovně laděné soboty to na podiu sokolovny rozbalila skupina Baťa & Kalábůf něžný beat

• v dubnu se naše tři tříčlenná družstva zúčastnila soutěže s názvem Zálesácký závod zdatnosti, mladší družstvo obsadilo 3.místo a dvě družstva ve starší kategorii obsadila 2. a 1. místo. Zlaté družstvo ve složení Marie Machová, Matěj Mach a Jacob Najman postoupilo do celostátního finále

• 16.4. s 20 dětskými závodníky jsme se zúčastnili tradičních závodů ve všestrannosti na Mělníce, ze závodů v atletice a v plavání naši reprezentanti přivezli 8 medailí

• 23.4. jsme v rámci Dne Země vyčistili Cinibulkovu stezku, okolí silnice Mšeno-Ráj a další části okolní přírody od odpadků

• 29.4. ve spolupráci s Rybářským spolkem jsme uspořádali "Oslavu čarodějnic u Jezera", průvod malých čarodějů a čarodějnic vyšel od sokolovny směrem k Jezeru, kde byly pro děti přichystány různé soutěže atd.

• 29.4.-1.5. podnikli jsme dvoudenní vodáckou výpravu na řeku Sázavu, účast 28 vodáků a 1 pes

• v květnu v Proseči pod Ještědem proběhlo celostátní finále Zálesáckého závodu zdatnosti, naše úspěšné družstvo obsadilo krásné 5.místo z 22 družstev (118 závodníků)

• v září proběhla rekonstrukce hromosvodné soustavy na budově sokolovny, částkou 25 tisíc korun přispělo město Mšeno z grantového řízení pro spolky

• 17.9. účastníci zálesáckého závodu zdatnosti (Marie Machová, Matěj Mach a Jacob Najman) spolu se Sokoly z ostatních žup vypluli lodí po Vltavě.

• 25.9. se konala jedna z předsletových sokolských akcí s názvem Sletová štafeta. V průběhu celého víkendu byly z jednotlivých žup celé republiky vysílány sletové štafety. Jejich cílem bylo předat poselství a zdravici do Tyršova domu v Praze. Start naší etapy byl v Karlově ulici ve Mšeně, kde za přítomnosti přihlížejících diváků převzala starostka Sokola štafetový kolík, který pro tuto příležitost speciálně vyrobil pan Rudolf Říha. Desetičlennou výpravu čekala na trase jedna zastávka, a to v TJ Sokol Nebužely, kde jsme převzali i jejich zdravici a dopravili ji na Mělník, kde naše štafeta končila.

• 28.9. nohejbalový oddíl 3.ročník nohejbalového turnaje s názvem "Memoriál Václava Mokrého" za účasti 13 mužstev, nejlepší domácí tým Mansfelďáci obsadil 4.místo

• 1.10. divadelní představeni pro malé diváky „Podzimní dračí pohádka“ - uspořádal Volný čas na venkově-p. Vašíčková

• 5.10. naši sportovci - běžci se opět zúčastnili běžeckých závodů na Mělníce s názvem "O pohár starosty", účast 8 dětí, 2 dospělí. Dospělí závodníci Pavel Mráček a Dana Mráčková nás úspěšně reprezentují i na jiných vytrvalostních závodech

• 15.10. proběhla na Větráku 2. úspěšná drakiáda

• 28.10. 7.ročník Běhu Debří, na trať přespolního běhu vyběhlo 48 malých i velkých sportovců (z toho 17dětí)