• 19.3. proběhla Valná hromada naší jednoty, přítomen byl host ze Župy Barákovy - B.Bubník, sokolské jednání bylo zpestřeno promítnutím fotografií z různých akcí
  • 20.3. pro děti bylo uspořádáno loutkové představení pohádky Kocour v botách-organizovala p.Vašíčková z Lobče
  • 27.3. uspořádali jsme tradiční Dětský karneval a Maškarní ples pro dospělé, pro děti i dospělé hrála skupina Pohoda
  • 10.dubna proběhla na sále sokolovny Benefice k jubileu herce Jaroslava Živného
  • duben - na sále sokolovny proběhlo slavnostní vyhlášení Sportovce roku, po vyhlášení proběhla beseda s horolezcem Honzou Bloudkem o nevídaném výstupu na horu El Capitan v Yosemitském parku v USA
  • 17.dubna se naše tříčlenné družstvo ve složení Mach M., Machová M. a Najman Jakub poprvé zúčastnili soutěže s názvem Zálesácký závod zdatnosti, hned ve své premiéře vyhráli a postoupili do celostátního finále
  • 24.4. s 20 dětskými závodníky jsme se zúčastnili tradičních závodů ve všestrannosti na Mělníce, ze závodů v atletice a v plavání naši reprezentanti přivezli 21 medailí
  • 25.4. jsme v rámci Dne Země vyčistili Cinibulkovu stezku, okolí silnice Mšeno-Ráj a další části okolní přírody od odpadků
  • 30.4. ve spolupráci s Rybářským spolkem jsme uspořádali "Oslavu čarodějnic u Jezera", průvod malých čarodějů a čarodějnic vyšel od sokolovny směrem k Jezeru, kde byly pro děti přichystány různé soutěže atd.
  • 1.-2.5. podnikli jsme dvoudenní vodáckou výpravu na Berounce, účast 22 vodáků a 9 kanoí
  • 22.5. v Úpici v Podkrkonoší proběhlo celostátní finále Zálesáckého závodu zdatnosti, naše úspěšné družstvo obsadilo krásné 6.místo z 22 družstev (přebor ČOS)
  • 22.5. se naše volejbalové družstvo zúčastnilo tradičního  turnaje o Řepínskou šišku a obsadilo pěkné 2.místo
  • 22.5. vystoupil v naší sokolovně vystoupil písničkář Jaroslav Hutka, koncert organizoval evangelický farář pan Šimek
  • 29.5. si odvezlo volejbalové družstvo stejné umístění, tedy stříbro z župního přeboru, který uspořádala sokolská jednota na Mělníce, tímto jsme se kvalifikovali do celostátního finále ČOS
  • 10.6. byl uspořádán oblíbený zájezd na plavání do krytého bazénu v České Lípě
  • 5.6. na mšenském koupališti byl odstartován 8.ročník Běhu naděje, výtěžek byl zaslán na podporu léčby rakoviny
  • 24.6. proběhl XIII.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev za účasti 17 týmů
  • v červenci v naší sokolovně opět natáčela ČT Zdivočelou zemi
  • 17.7. jsme uspořádali již XVI.ročník amatérského triatlonu s názvem "Kokořínský triatlon", účast 16 mužů a 2 ženy
  • 3.-5.9. volejbalový tým se zúčastnil celostátního turnaje ve Vlčnově na Moravě, za účasti 6 týmů z Čech a 6 týmů z Moravy obsadil 9.místo (přebor ČOS)
  • 18.9. Podzimní volejbalový turnaj, účast 7 družstev, 4.místo domácích
  • v září proběhlo zapojení nového ekologického kotle, kterému předcházela rekonstrukce – frézování a vložkování komínu
  • 2.10. proběhla na Větráku 1. úspěšná drakiáda za účasti 17 draků a ještě více dětí i dospělých
  • 6.10. naši sportovci - běžci se opět zúčastnili běžeckých závodů na Mělníce s názvem "O pohár starosty", účast 14 dětí, 2 dospělí si doběhli pro 6 zlatých medailí, 4 stříbrné a 4 bronzové
  • Dospělí závodníci Pavel Mráček a Dana Mráčková nás úspěšně reprezentují i na jiných vytrvalostních závodech
  • 8.10. malí lezci z oddílu lezení se společně se svými instruktory vydali na dvoudenní výpravu do přírody, navštívili skalní byt ve Skramouši, ve kterém také přenocovali
  • 3.10. nohejbalový oddíl uspořádal kvůli nepříznivém počasí přeložený 2.ročník nohejbalového turnaje s názvem "Memoriál Václava Mokrého" za účasti 8 mužstev, 1.místo získal sokolský tým ve složení Nečas P., Pokorný L., Saska R.