Fotbalový víkendSK Mšeno A – Sokol Cítov 5:3 (1:0). Branky: 40. Tříška, 51. Mansfeld, 77. Picek, 84. Kováč, 93. vlastní (Budža) – 68. Hatina z penalty, 78. Fryč, 90. + 2 Svoboda. Rozhodčí: Blahout. Žluté karty: 1:1.
Bez zraněného kanonýra Patzenhauera přijel do Mšena letošní nováček z Cítova. V prvním poločase se hrál svižný fotbal, ovšem s minimem brankových příležitostí. Většinu času měli více ze hry domácí, Cítov hrozil ze sporadických akcí, jako např. pěkná střela Balka z 20. minuty. Pět minut před přestávkou šli domácí do vedení. Rozhodčí Blahout odpískal trestný kop, míč si postavil Tříška a „nachytal na švestkách“ cítovského gólmana Staňka.
Ve druhém poločase zvýšil Mansfeld na 2:0 a Mšeno dostalo zápas pod kontrolu. Jenže přišla 68. minuta, kdy míč trefil v pokutovém území Pickovu ruku a z nařízené penalty snížil Hatina na 1:2. O 9 minut později zvýšil Picek po pěkné akci na 3:1 a zdálo se být rozhodnuto.
V hektickém závěru nejprve hosté znovu snížili na rozdíl jediného gólu a v 80. minutě propásli tutovku na vyrovnání.  O čtyři minuty později poslal mladíček Kováč Mšeno znovu do dvougólového vedení. Branky však padaly i v nastaveném čase. Nejprve snižoval cítovský Svoboda a tečku za gólovou přestřelkou udělal „vlastenec“ obránce Budži.
Fotbalový víkend
SK Mšeno B – FK Nebužely 2:2 (2:0). Branky: 8., 43. Štráchal 2 - 75. vlastní (Demen), 87. Šubrt. Rozhodčí: Dvořák. Žluté karty: 3:5.
Od prvních minut existoval na trávníku jediný tým - mšenská rezerva. Hosté (bůhvíproč) připomínali spící panny, vázla kombinace, chyběla i přesnost přihrávek, a tak nebylo divu, že domácí tým převzal otěže zápasu do svých rukou. Už v 8. minutě se v pokutovém území nádherně uvolnil Guttenberg a jeho nezištnou přihrávku proměnil Štráchal ve vedoucí gól. Domácí v (snad až v přílišném) poklidu dál pokračovali v dobrém výkonu, získávali převahu především ve středu pole a ke spokojenosti chybělo jediné - rychlejší a hlavně přesnější zakončení. Dvě minuty před přestávkou se k míči znovu dostal Štráchal a pohodlně zvýšil domácí vedení.
V podobném duchu probíhal i druhý poločas. Domácí byli stále aktivní, ale Nebužely, které si v kabině o přestávce zřejmě vyslechly své od energického kouče Švestky, se přece jen začaly dostávat více před Nečasovu branku. Hodně jim pomohl moment ze 75. minuty. Domácí bek Demen ve snaze odkopnout centrovaný míč ho trefil tak nešťastně, že jeho přesný oblouček zapadl do sítě překvapeného Nečase (2:1).
A vida, karta se začala obracet. Mšeno ustoupilo od jednoduchosti, začalo se utápět v nepřesnostech a toho hosté náležitě využili. Tři minuty před koncem normální hrací doby se k odraženému míči dostal Šubrt a vyrovnal. V nastaveném čase měli domácí namále, když nejprve střelu Podráského jen s námahou vyrazil Nečas před sebe a ve slibné dorážce neuspěl ani Elhenický. Domácí názorně předvedli, jak přijít o výhru, hosté jsou určitě spokojeni s remízou, při troše štěstí mohli i vyhrát.
SK Mšeno dorost – Sokol Dolany 3:1 (2:1). Branky: Toan, Chmelík, vlastní. Rozhodčí: Němeček. Velmi dobrý výkon dorostenců, keré však stále trápí koncovka. Herně soupeře naprosto převýšil, ale s proměňováním byl na štíru. Důležité bylo, že si šance vypracovali a na předvedenou hru se dalo koukat.

SK Mšeno -TJ Sokol Kounice 5:2 (1:2). Branky: Boček 2, Píč, Valenta, Daněk.
Byl to pěkný zápas, kluci makali celých 70 minut a zatím drží v tabulce nádherné 3. místo. Už podruhé za sebou otočili zápas ve druhém poločase, projevuje se dobrá letní příprava.