• 20.3. proběhla Valná hromada naší jednoty, přítomen byl host ze Župy Barákovy - B.Bubník, sokolské jednání zpestřili malí cvičenci vystoupením na žíněnkách a trampolínce, dále byly promítnuty fotografie z různých akcí
  • 21.3. na sále sokolovny proběhlo slavnostní vyhlášení Sportovce roku, po vyhlášení promítání filmu z rallye Dakar, vyprávění přímých účastníků (D.Pabiška, M.Kroupa)
  • 21.3. uvedení inscenace "Postel plná czinců" - Kunice, Sportovní centrum
  • 28.3. uspořádali jsme tradiční Dětský karneval a Maškarní ples pro dospělé, pro děti i dospělé hrála skupina Pohoda, pro dospělé jsme nacvičili půlnoční scénu na téma: Televizní noviny se zprávami a informacemi, jak jsme žili před sametovou revolucí
  • 18.4. jsme v rámci Dne Země vyčistili Cinibulkovu stezku, okolí silnice Mšeno-Ráj od odpadků
  • 25.4. s 23 dětskými závodníky jsme se zúčastnili tradičních závodů ve všestrannosti na Mělníce, ze závodů v atletice a v plavání naši reprezentanti přivezli 14 medailí
  • 30.4. ve spolupráci s Rybářským spolkem jsme uspořádali "Oslavu čarodějnic u Jezera", průvod malých čarodějů a čarodějnic vyšel od sokolovny směrem k Jezeru, kde byly pro děti přichystány různé soutěže atd.
  • 1.-2.5. podnikli jsme dvoudenní vodáckou výpravu na Berounce, účast 28 vodáků a 10 kanoí
  • 2.6. byl uspořádán oblíbený zájezd na plavání  do krytého bazénu v Neratovicích
  • 6.6. na mšenském koupališti byl odstartován 7.ročník Běhu naděje, výtěžek 4154,-Kč byl zaslán na podporu léčby rakoviny, sportovní zamračené odpoledne se snažil rozjasnit svou krásnou hudbou i zpěvem orchestr ZVON
  • 11.6. naše cvičitelky zorganizovali v rámci Dne dětí ježdění na lodičkách na mšenském rybníku Jezero
  • 15.6. posledním předprázdninovým výletem byl zájezd na farmu Laka, kde si na 50 dětí vyzkoušelo jízdu na huculských koních
  • 20.6. malí lezci se společně se svými instruktory vydali na dvoudenní výpravu do přírody, navštívili Spálený mlýn, u kterého přenocovali
  • 27.6. proběhl XII.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev za účasti 19 týmů, místní team obsadil 5.místo
  • 10.7. Festival Na dlani - Mladá Boleslav, účast našich herců s hrou "Postel plná cizinců"
  • 11.7. jsme uspořádali již XV.ročník amaterského triatlonu s názvem "Kokořínský triatlon", účast 19 mužů, 5 žen, v rámci závodu dospělých proběhl i 3.ročník triatlonu pro děti, účast 5 závodníků
  • 18.7. účast volejbalového týmu na turnaji s názvem "Mělnická včela" v netradičním složení 2 muži a 4 ženy - 4.místo z devíti týmů
  • 5.9. volejbalový tým se zúčastnil turnaje v Desné, 8.místo
  • 12.9. Podzimní volejbalový turnaj, účast 7 družstev, 5.místo domácích
  • 19.9. 3 děti z naší jednoty závodily na atletickém čtyřboji v Kralupech nad Vltavou - obsadili 4.,5. a 6.místo
  • 28.9. nohejbalový oddíl po delší pauze uspořádal nohejbalový turnaj s názvem "Memoriál Václava Mokrého" za účasti 13 mužstev, 1.místo získal místní tým Mansfelďáci
  • 7.10. naši malí běžci se opět zúčastnili běžeckých závodů na Mělníce s názvem "O pohár starosty", účast 22 závodníků, 4 zlaté medaile, 6 stříbrných a 1 bronzová