Náměstí Míru v nociSkalička v ziměPoklička z úpatípamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra Nejedlá

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Výlet do Lysé nad Labem


Ve čtvrtek 16. dubna se zúčastnilo 11 klientů Domova seniorů ve Mšeně zájezdu na 10. ročník výstavy Šikovné ruce seniorů v Lysé n/L. Součástí výstavy byly prodejní trhy květin a různého zboží od semen, cibulí a sazenic nejrůznějších květin, sazenic zajímavých tropických rostlin, překrásných nových pelargonií až po sazenice ovocných kordonů, řezané květy tulipánů a ochutnávku moravských vín při cimbálu a moravských písní.

Hlavním bodem naší návštěvy byl přízemní sál, rozdělený do 25 kójí a výstavních sloupů se soutěžními pracemi seniorů z celé republiky. Vedle středočeských a pražských zde byly i severočeské a moravské Domovy seniorů se svými rukodělnými, výtvarnými i literárními pracemi. A bylo věru nač se dívat: od pletení, háčkování, drhání, paličkování, k vyřezávání, malování a nově i literární soutěži v oboru poezie i prózy. 690 vystavovatelů se prezentovalo 2 800 pracemi.

I ve mšenském Domově seniorů se uskuteční podobná výstava od 30. 4. do 22. 5. 2009. Zveme mšenské i okolní seniory k účasti. Přijďte se podívat a ocenit vystavené práce.    

Jaroslav Havlíček, klient Domova seniorů ve Mšeně