OlešnoČerník (foto: O.Vokál)Náměstí Míru v nociBezdězy z Vrátenské hory (foto: J.Trevisan)

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Z deníku policie


Krádež vozidla
Dosud neznámý pachatel odcizil dne 31. března letošního roku v časných ranních hodinách osobní motorové vozidlo Škoda Fabia combi, modré barvy, zaparkované před domem v obci Mělnické Vtelno. Svým jednáním způsobil oznamovateli škodu ve výši 400 000,-Kč. Policisté z obvodního oddělení ve Mšeně věc šetří jako podezření z trestného činu neoprávněné užívání cizí věci.

Maření výkonu úředního rozhodnutí
Hlídka policistů z obvodního oddělení ve Mšeně kontrolovala dne 6. dubna před 17. hodinou mezi obcemi Vysoká a Janova Ves osobní automobil Kia Asia, který řídil pětapadesátiletý muž z okresu Česká Lípa. Jeho kontrolou bylo zjištěno, že mu byl správním orgánem vysloven zákaz řízení motorových vozidel na šest měsíců od února letošního roku. Muž poté následoval policisty na jejich služebnu a zde mu bylo sděleno podezření z trestných činů maření výkonu úředního rozhodnutí a řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění.

V hlavní roli alkohol
Na silnicích našeho okresu se během uplynulého víkendu opět proháněli řidiči pod vlivem alkoholu. Jeden hříšník byl odhalen policejní kontrolou v Mělnickém Vtelně hlídkou mšenských policistů dne 18. dubna kolem jedenadvacáté hodiny. Jednalo se o sedmačtyřicetiletého muže z Prahy za volantem osobního vozidla Škoda Fabia. Tomuto muži naměřili policisté 1,67 promile alkoholu v dechu. Hříšník po provedené kontrole následoval policisty na jejich služebnu, kde mu bylo následně sděleno podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na jeden rok.