Kostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra NejedláDrážní most v HlovciSkalní útvar PokličkyFaraon

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Mšenská kuchařka


aneb Na čem si pochutnáváme

V rámci přípravy podzimního celoškolního projektu Týden pro zdravou výživu, zaměřeného na zdravý životní styl a zdravou výživu, bychom rádi sestavili kuchařku z místních receptů. Obracíme se proto s žádostí na čtenáře Mšenských novin, aby se s námi stali spolutvůrci Mšenské kuchařky a poskytli nám recepty na své rodinné dobroty. Rádi přivítáme i recepty, které se dědí z generace na generaci a které mohou dokladovat stravovací zvyklosti a kuchařskou historii Mšenska.

Mšenská kuchařka je součástí projektu Zdraví v našich rukách, který realizuje naše Základní škola Mšeno ve spolupráci s občanským sdružením ZAHRADA. Projekt získal finanční podporu z Humanitárního fondu Středočeského kraje v rámci grantové podpory preventivního programu „Zdraví 21“. Recepty, s uvedením jména a příjmení i s případným stručným popisem jejich historie, prosím zasílejte buď v elektronické podobě na e-mail: zs.mseno@seznam.cz nebo v papírové formě předejte do Městské knihovny Mšeno v rámci její provozní doby.

Termín pro ukončení příjmu receptů je pátek 29. května 2009 v 15 hodin. Děkujeme. Na vaše kulinářské příspěvky se těší tým pedagogů a žáků ZŠ Mšeno.

Hana Vlčková, o. s. ZAHRADA