Skalní útvar Žába, pod romanovskou hájovnouObřadní síň radniceHra světelOlešno

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Mšenské střípky


Máte doma staré fotky?
Městský úřad Mšeno žádá občany, kteří mají historické fotografie města do roku 1939, zejména centrální části města, ale i pohledů na město z okolí, zda by je mohli zapůjčit pro pořízení kopií. Fotografie budou sloužit pro přípravu projektů na obnovu města Mšena. Fotografie lze donést během týdne do podatelny MěÚ a o víkendu do Infocentra Mšeno. Zapůjčené fotografie budou v pořádku vráceny zpět.  Děkujeme za Vaši ochotu a vstřícnost.

MěÚ Mšeno 

Květinový den
Vážení přátelé, Město Mšeno děkuje všem za ochotu přispět při veřejné sbírce Českého dne proti rakovině. Zároveň děkujeme těm, kteří pomohli při prodeji kytiček. Prodalo se 393 kytiček v ceně 12 437 Kč. Získáním finančních prostředků vede ke zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporou onkologické výchovy pacientů a výzkumu a vybavení onkologických center. Statistika uvádí, že každý třetí občan v ČR onemocněl nebo onemocní rakovinou. Především prevence od dětského věku může toto riziko značně omezit.

Humanitární sbírka
Město Mšeno a Diakonie Broumov pořádá sbírku letního a zimního oblečení, lůžkovin, ručníků, dek, přikrývek a nepoškozené obuvi. Sbírka se uskuteční ve dnech 19. a 20. 6. 2008, vždy od 13 do 16 hod. v sokolovně ve Mšeně. Věci prosíme zabalené do igelitových pytlů či krabic.

Michal Kazda, referent MěÚ Mšeno