pamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláBrusnéKostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra NejedláOlešno

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Mšeno podruhé zlaté!


Štěstí! Co je štěstí? Podle kultovního českoslovenFlorbalový tým ského filmu je to úspěch. Ale úspěch je třeba podpořit i talentem a umem. Florbalisté ze ZŠ Mšeno mají jak štěstí, tak talent. A po sobotě s datem 17. května je jasné, že také umějí.

Právě v tento den se v Kralupech nad Vltavou konal tradiční NovoTech Open 2008 pro mladší kategorii. Naši hoši odevzdali duši a po zásluze si převzali pohár vítězů a zlaté medaile. Přestože jsme jednou remizovali a opět neuspěli v nájezdech, finálové utkání proti FbC Veltrusy posunulo kluky k vysněnému zlatu, soupeře doslova převálcovali poměrem 6:1. Skvěle zachytal náš brankář David Vysloužil, který byl po zásluze jmenován nejlepším gólmanem turnaje. Je evidentní, že tým florbalistů ze ZŠ Mšeno je plný talentů a pod vedením bývalého profesionálního hokejisty kluci vytvářejí skvělý příslib úspěchů pro mšenský sport.

Sestava FbC Killers Mšeno: Saska, Vysloužil – Chmelík (Vacík), Kozurak, Kvapil (L. Novotný), Zabilanský (Červinka), Guttenberg – Ernst, Kováč, D. Novotný, Tyle, D. Stejskal.

(krč)