• 27.3. výbor a členové naší jednoty se sešli na Valné hromadě, přítomen host ze Župy Barákovy: B.Bubník, vystoupení malých lezců - ukázka lezecké stěny
  • 29.3. účast volejbalového oddílu na mezinárodním turnaji v ISŠT Mělník - 2.místo
  • 13.4. zúčastnili jsme se závodů všestrannosti na Mělníce, 19 našich závodníků vybojovalo 18 medailí v plavání a ve čtyřech atletických disciplínách
  • 20.4. zorganizovali jsme úklid Debře, Cinibulkovy stezky v rámci Dne Země, 50 brigádníku, více než 20 pytlů plastů a směsného odpadu
  • 21.4. Slavnostní otevření nové lezecké stěny, účast pozvaných hostů, sponzorů, zástupce Středočeského kraje a dalších, ukázky lezení, promítání filmu s lezeckou tématikou, výstavka
  • 22.4. Den otevřených dveří lezecké stěny - ukázky lezení pro veřejnost, možnost vyzkoušet lezecké umění zájemci z řad dětí, ale i dospělých
  • 26.4. divadelní představení "Postel plná cizinců" - Nebužely
  • 10.5. náš turistický oddíl splul část řeky Ploučnice v počtu 6 lodí
  • 17.5. naši volejbalisté se zúčastnili volejbalového turnaje na umělých kurtech Tělocvičné jednoty Sokol na Mělníce, obsadili pěkné 2.místo
  • 24.5. oslabený volejbalový tým ve složení 1 muž a 5 žen vybojoval překvapivé 2. místo v turnaji "O řepínskou šišku"
  • 7.6. před branami mšenského koupaliště byl odstartován již po šesté běh na podporu léčby rakoviny s novým názvem "Běh naděje" (dříve běh T.Foxe), účast 57 běžců
  • 9.6. nejen členové naší jednoty (především děti) si vyzkoušeli na Jezeře své vodácké umění na kánoích
  • 12.6. uspořádali cvičitelky s členy výboru v rámci oslav Dne dětí zájezd na farmu Laka, děti střídaly jízdu na koních s opékáním buřtů a hraním různých her a soutěží
  • 21.6. proběhl již XI. ročník volejbalového turnaje na kurtech za sokolovnou, účast 14 týmů
  • 23.6. byl uspořádán zájezd na plavání do krytého bazénu v Neratovicích, 30 dětí a 12 dospělých
  • 12.7. u rybníka Harasova byl odstartován již XIV.ročník "Kokořínského triatlonu" pro amatéry,účast 23 mužů a 4 žen,  v cíli triatlonu na koupališti ve Mšeně byl uspořádán vložený dětský triatlon za slabé účasti 5 sportovců
  • 9.8. členové divadelního sdružení uvedli divadelní představení "Postel plná cizinců" na hradě Houska
  • 6.9. velká marodka způsobila, že pouze čtyři mšenští volejbalisté doplněni o 2 místní sportovce se zúčastnili turnaje v Desné, po vyrovnaném boji bohužel nepostoupili do finále a obsadili 4.místo, účast 8 týmů
  • 13.9. Poprázdninový volejbalový turnaj, účast 12 družstev, 4.místo domácího týmu
  • září zanikl oddíl juda (zranění dojíždějícího trenéra a malá účast judistů ze Mšena a okolí)
  • 13.9. čtyři zástupci žákovských složek a dva doprovody tvořili naši delegaci zastupující župu Barákovu na  "Sokolské plavbě po Vltavě". Této akce, kterou uspořádala Česká obec sokolská, se zúčastnilo 34 zástupců z celé republiky
  • 4.10.  se na sokolském kurtu sešlo 8 amatérských tenistů (4 muži a 2 ženy). Rozhodli se využít stále ještě pěkné podzimní počasí, ale především si chtěli protáhnout tělo a změřit své síly v tenisových čtyřhrách
  • 10.10. se na Mělníku konal III. ročník běžeckých závodů „O pohár starosty T.J. Sokol Mělník“. Z naší T.J. se těchto závodů zúčastnilo 22 běžců (z 37 startujících). Mšenští sportovci obsadili pěkná, převážně medailová umístění,získali celkem 16 medailí
  • 11.10. divadelní představení "Postel plná cizinců" - Velký Újezd
  • 18.10. sportovní a tělovýchovný program „Takoví jsme dnes“ uspořádala ČOS v Praze a naše jednota zorganizovala zájezd  na tuto akci. Celý program se konal ve sportovní hale Sparty Praha a moderoval ho Štěpán Škorpil
  • říjen byl založen dětský lezecký oddíl, máme nově vyškolené 2 instruktory lezení na umělé stěně
  • 23.10. volejbalisté zahájili další ročník zimní volejbalové ligy 1. místem na úvodním turnaji v Neratovicích
  • 28.10. naše budova oslavila 90. narozeniny zdařilou akademií, naplněná sokolovna zhlédla pěkná vystoupení dětských cvičenců a cvičenek, judistů, lezců a žákyň ZŠ Mšeno;  dopoledne se konal Běh Debří, v nepřiznivém počasí se sešlo 47 velkých i malých běžců