Městská pečeťOlešnoPamětní deska dr.J.Píče na radnicivzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra Nejedlá

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Výstavy v galerii Pošta


Od 22. září do 13. října je v Galerii Pošta v Dubé instalována výstava obrazů, kreseb a skic mladého výtvarníka Jana Vaňka z Horní Libchavy. Malíř, který v současné době studuje Pedagogickou fakultu v Hradci Králové, představuje ve výstavních prostorách Podbezdězského spolku intelektuálního, poetického a okrašlovacího, jehož je zakládajícím členem, svou tvorbu za posledních pět let.

V sobotu 20. října bude zahájena jubilejní spolková výstava, které se zúčastní nejen členové Podbezdězského spolku intelektuálního, poetického a okrašlovacího, ale i hosté. Galerie Pošta nabídne návštěvníkům možnost prohlédnout si a případně i zakoupit díla z různých oborů výtvarného umění, od obrazů a fotografií až po šperky.

Tuto výstavu pořádá Podbezdězský spolek intelektuální, poetický a okrašlovací u příležitosti pátého výročí svého vzniku. Zároveň s výstavou bude k tomuto výročí vydán i Almanach, ve kterém se představí tvůrčí lidé z širšího okolí Dubé. Někteří zde žíjí, jiní do kraje pod Bezdězem jezdí trávit volný čas, všichni jsou ale se zdejší krajinou svázáni velmi silným poutem. Na vernisáž spolkové výstavy 20. října od 18 hodin v galerii Pošta je srdečně zvána nejširší veřejnost.

myš