Naše stávající oddíly rozšířil nový oddíl florbalu, naopak zanikl oddíl badmintonu.

• 24.3. uspořádali jsme tradiční Dětský karneval a Maškarní bál pro dospělé, hrála Pohoda
  • 29.3. se konala valná hromada naší jednoty
  • březen - svou činnost zahájil oddíl florbalu pod vedením Pavla Nečase
  • 14.4. přehlídka sokolských divadelních souborů - Lázně Toušeň, účast našich umělců opět s hrou "Postel plná cizinců"
  • 15.4. zúčastnili jsme se závodů všestrannosti na atletickém stadionu na Mělníce, přivezli jsme 15 medailí z atletiky a 15 medailí ze závodů v plavání z celkového počtu 62 závodníků
  • 22.4. byl Den Země, vyčistili jsme od odpadků Cinibulkovu stezku a Rájský kopec
  • 19.5. proběhlo benefiční představení k významnému životnímu jubileu režiséra J.Víznera "Postel plná cizinců"
  • květen - uspěli jsme v grantovém řízení s žádostí na výstavbu lezecké stěny, od Středočeského kraje jsme obdrželi 100 tis. Kč, město přispělo částkou 10 tis. korun
  • 19.5. naši volejbalisté hráli na turnaji "Řepínská šiška", obsadili pěkné 3.místo
  • květen - v rámci brigád probíhalo bourání havarijního stavu podezdívky plotu na kurtech za sokolovnou
  • 9.6. uspořádali jsme 5.ročník Běhu Terryho Foxe
  • 16.6. proběhl náš tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev - X.ročník
  • 14.7. jsme uspořádali XIII.ročník triatlonu pro amatéry s názvem "Kokořínský triatlon"
  • 19.8. po roční přestávce se naši volejbalisté opět zúčastnili volejbalového turnaje o "Štít města Mělníka", dosáhli historického úspěchu, kdy jako amatéři obsadili krásné 2.místo a za sebou nechali i několik registrovaných družstev
  • 25.8. naši "divadelníci" hráli na zámku Stránov
  • 29.8. někteří naši členové se zúčastnili tradičního dálkového pochodu "Mšenská 50", vybrali si nejdelší trať pro horská kola
  • září - skončily prázdniny a začala pravidelná cvičení všech oddílů
  • 5.9. naši členové se zúčastnili Divadelního léta v Kosmonosích, opět předvedli "Postel..."
  • 2.9. proběhl náš tradiční "Poprázdninový" volejbalový turnaj, naše družstvo obsadilo historicky nejlepší umístění na domácích turnajích - 3.místo
  • 14.-15.9. jsme připravili se Sokolem Lobeč turistickou akci s názvem "Se Sokolem na rozhledny", návštěvníci ve dvou dnech mohli navštívit Vrátenskou rozhlednu a rozhlednu v Kadlíně, připraveny byly i doprovodné akce v sokolovně ve Mšeně i na trase pochodu
  • 22.9. se vypravila početná výprava našich sportovců na oslavu 100 let Sokola v Nehvizdech, zúčastnili se turnajů  v tenise a ve volejbale, ve volejbalovém turnaji obsadili 1.místo
  • 13.10. běhali jsme na závodech na atletickém stadionku na Mělníce, přivezli jsme 4 medaile
  • 27.10. naši volejbalisté zahájili 1.turnajem zimní volejbalovou ligu, obsadili krásné 1.místo
  • 28.10. jsme uspořádali 4.ročník Běhu Debří
  • říjen - byla zahájena stavba lezecké stěny v sokolovně
  • 9.11. naposledy v tomto roce divadelníci zahráli "Postel plnou cizinců" ve Vysoké v sokolovně
  • 24.11. proběhl druhý turnaj zimní volejbalové ligy v Neratovicích, našim volejbalistům se tolik nedařilo, obsadili až 5.místo
  • listopad - v sokolovně bylo doplněno chybějící topení, v místnosti na jevišti a ve sprše v 1.patře, byla dokončena I.etapa lezecké stěny, byl zahájen zkušební provoz