Pohled na Mšeno od severuRadnice v ziměBrusnéNa Skaličkách

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Sedm zastavení


Ty, kdo nejsi kůže líná, přijeď opět do Kadlína!Lešetínský kovář

   Pozor, není to apríl! Projekt zážitkové turistiky 7. kadlínských zastavení bude pro návštěvníky  od 1. dubna 2007 slavnostně otevřen. Nabízíme Vám v rámci Muzea Kadlín návštěvu expozice venkovského kováře, staré selské techniky, motyček a expozici polních plodin našeho kraje.
Zařízení z kovárny
   Dále na Vás čeká naučná stezka rostlin Hradišť , rozhledna Hradišť a posledním 7. zastavením  ukončíme naši nabídku posezením v kostele Sv. Jakuba Většího. V době zimního klidu jsme v našich expozicích provedli řadu úprav a vylepšení.

   Otevření se uskuteční v  9 hodin na návsi u vrat obecního úřadu. První návštěvník bude pověřen čestným úkolem symbolickým klíčem otevřít naše expozice. Za odměnu  spolu s prvními sedmi přespolními návštěvníky dostane od zastupitelů obce a sponzorů odměnu. A na prvních 70 turistů budou čekat domácí koláčky paní Věra a Aleny. Vstupenky budou při ukončení sezóny  (31. října) slosovány. Vylosovaný dospělý návštěvník obdrží turistické kolo, dětský návštěvník kvalitní koloběžku.


Zemědělské muzeumZemědělské muzeum  
Během turistické sezony pro návštěvníky připravujeme „Dny otevřených dveří“ – v květnu Víkend kováře, Jakubskou pouť v červenci a dny Evropského kulturního dědictví v září . Tyto víkendové  akce budou zpestřeny různými zábavnými soutěžemi o ceny.Obec Kadlín se těší na Vaši návštěvu!