Kostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra NejedláObří hlava a žábaDrážní most v HlovciNáměstí Míru s radnicí a kostelem sv. Martina, foto: Petra Nejedlá

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Mikulášská diskotéka


   Mšenská škola nezůstala v páteční odpoledne prázdná. Ve 14.00 hodin se na slavnostním sále sešli žáci, učitelé, rodiče, ale také babičky a dědečkové. Společně očekávali příchod čerta, anděla a Mikuláše.Chvíle čekání si děti vyplnily tancem na nejmodernější hity, kterými po celou dobu Mikulášské diskotéky všechny přítomné bavil DJ Čížek se synem. Všichni v sále měli možnost shlédnout dvě taneční vystoupení děvčat základní školy. A pak už přišla na řadu očekávaná „trojice“. Z rukou anděla a Mikuláše si ti nejhodnější převzali dárečky a zástupce mocnosti pekelné si vyhlédl toho největšího zlobila, který bude po celý rok v pekle zpytovat své svědomí v roli topiče.
   Po odchodu čerta diskotéka pokračovala, děti tančily, rodiče popíjeli lahodný punč a v samém závěru ještě proběhla soutěž o nejlepšího zpěváka, jejíž vítězka si odnesla CD zpěvačky Rebeky. Jen neradi se žáci rozcházeli a opouštěli v páteční podvečer mšenskou školu. Myslím, že všem se letošní Mikulášská diskotéka s nadílkou líbila a v příštím roce na ni opět zavítají.

Hana Nečasová