V roce minulém se úspěšně 'rozjela' naše turistická ubytovna, která v plesovém období musí ustoupit společenskému dění, a tak nás čekají opět novoroční brigády v sokolovně. Pokračovaly také práce na rekonstrukci pánských toalet, byly vybíleny místnosti nad jevištěm, dále probíhal boj s dřevokaznou houbou. V rámci grantových řízení se nám podařilo získat od města 2/3 prostředků na nákup střešní krytiny na hlavní část střechy nad sálem a na jaře by měla proběhnout její rekonstrukce, spojená s vyklizením střešních prostor. Nadále se budeme snažit řešit havarijní stav našich kotlů a docílit jejich výměny dle připraveného projektu. V sportovní oblasti je v tomto roce novinkou založení několika nových oddílů - tenisu, juda a turistiky.

• 13.1. proběhl 1. ples sezóny v sokolovně - Myslivecký. Hráli Kindlovi.
  • 21.1. se konal V. ročník plesu ZŠ Mšeno. Hráli Kindlovi.
  • 28.1. naši volejbalisté obsadili 2. místo na turnaji Zimní ligy v Neratovicích.
  • 10. a 11.2. proběhla předpremiéra a premiéra nového kusu našeho divadelního souboru "Postel plná cizinců".
  • 18.2. jsme uspořádali Valentýnský ples s půlnočním překvapením. Hrála skupina Milana Žíly.
  • 25.2. naši volejbalisté vyhráli poslední turnaj Zimní ligy v Neratovicích a celkově obsadili pěkné druhé místo. Večer se mnozí z nich účastnili Sportovního plesu v sokolovně.
  • 04.3. naši divadelníci zahráli na radnici úspěšný kus "Postel plná cizinců".
  • 18.3. jsme uspořádali tradiční dětský Maškarní karneval a večer totéž pro dospělé. Po mnoha letech naši členové opět secvičili půlnoční scénku - "ZOH 2006 Mšeno". Článek.
  • 23.3. proběhla Valná hromada naší jednoty. Článek. Rozběhly se naplno rekonstrukční práce.
  • 30.3. byla dokončena oprava střechy na sálem - máme nové tašky, žlaby a svody!
  • 09.4. naši divadelníci opět zahráli na radnici úspěšný kus "Postel plná cizinců".
  • 22.4. jsme v rámci Dne Země vyčistili Cinibulkovu stezku a okolí silnice Mšeno-Ráj od odpadků. Sběračů i odpadků hojnost. Článek. Naši volejbalisté obsadili pěkné 2. místo na turnaji na Mělníce (ISŠT). Divadelní soubor opět zahrál "Postel...", tentokrát na krajské přehlídce v Sadské. Jiří Fanta byl oceněn za nejlepší mužský herecký výkon.
  • 28.4. členové našeho divadelního souboru sehráli hru "Postel..." v Klánovické Besedě.
  • 29.4. naše děti závodily na Běhu veltruským parkem, kde se podařilo získat 2 medailová místa (M.Machová -3., J.Zabilanský -2.) z osmi startů.
  • 20.5. jsme vypravili plný mikrobus na Oblatní slet na Mělník, kde se konal po 54 letech !
  • 21.5. náš turistický oddíl splul na kanoích dolní tok Cidliny v počtu 5 lodí, koupali se jen dva...
  • 27.5. naši volejbalisté hráli na turnaji na Řepíně, vyhráli skupinu a pak byl turnaj zrušen pro déšť. Ze stejného důvodu jsme museli odložit Den dětí na Lakách.
  • 10.6. hráli divadelníci hru "Postel ..." na hradě Houska, volejbalisté neobhájili titul přeborníka župy a skončili na 5. místě (poslední) na přeboru v Mělníce. Ve Mšeně jsme uspořádali BTF, článek, a soustředění oddílu judo (2 denní) společně s TJ EMĚ v sokolovně - článek.
  • 17.6. proběhl náš tradiční předprázdninový volejbalový turnaj smíšených družstev. Na 3 kurtech za sokolovnou hrálo rekordních 21 týmů.
  • 24.6. byla v sokolovně v rámci oslav 700. let Mšena výstava histor. motocyklů a promítání hist. filmů ze Mšena.