VojtěchovSkramoušSousoší Immaculaty na nám. MíruVěž kostela sv. Martina

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky


 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Rozlosování podzimní části - sezona 2007/2008


Den  Datum 

A-MUŽSTVO
I.B třída, skupina B

B-MUŽSTVO
IV. třída

 DOROST
okresní přebor

ŽÁCI
okresní přebor

so

18.08.

1.

17,00 

 V-FK Pšovka 
 Mělník

 

 

 

 

 

 

   

 

ne

19.08.

 

 

 

1.

17,00

V-FK Nerat.
/Byškovice B

 

 

 

   

 

so

25.08.

 

 


 

2.

17,00

D-FC Beck
Mělník

 

 

 

   

 

ne 

26.08.

2.

17,00

 D-Slovan
 Lysá n.L.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

so

01.09.

3.

17,00

 V-Eletis
 Lužec n.Vlt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ne

02.09.

 

 

 

3.

17,00

V-TJ Kly B

1.

10,15

 V-FC Beck
 Mělník

1.

15,00

V-Sokol
Obříství

so

08.09.

4.

17,00

 V-SK
 Kosmonosy

 

 

 

 

 

 

2.

10,00

D-Slovan
H.Beřkovice

ne

09.09.

 

 

 

4.

17,00

 V-FK
 Nebužely

2.

9,00

 V-FK
 Nebužely

 

 

st

12.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

17,00

 V-Čechie
 Kralupy

so

15.09.

 

 

 

5.

16,30

 D-Slavia
 Velký Borek

 

 

 

 

 

 

ne

16.09.

5.

16,30

 D-SK
 Skalsko

 

 

 

3.

10,00

 D-LIAZ
 Vehlovice

3.

13,45

 V-Dynamo
 Nelahozeves

st

19.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

17,00

 D-AFK
 Veltrusy

so

22.09.

 

 

 

6.

16,30

 V-TJ
 Řepín B

 

 

 

4.

10,00

 D-Eletis
 Lužec n.V.

ne

23.09.

6.

16,30

 V-TJ
 Řepín

 

 

 

4.

11,00

 V-Sokol
 Čečelice

 

 

 

so

29.09.

 

 

 

7.

 16,00  D-elBunda
 Neratovice
     

5.

13,30

 V-Sokol
 H.Počaply

ne

30.09.

7.

16,30

 D-SK
 Zeleneč

 

 

 

5.

10,00

 D-SK L.
 Kostelec

 

 


 

so

06.10.

8.

10,30

 V-SK Bezno
 Sovinky

8.

 

 v o l n o

 

 

 

6.

14,00

 V-SK
 Úžice

ne

07.10.

 

 

 

 

 

 

6.

10,00

 V-FK
 Vysoká

 

 

 

so

13.10.

 

 

 

9.

16,00

 D-Sokol
 Dřísy

 

 

 

 7.

10,00

 D-Vitana
 Byšice

ne

14.10.

9.

16,00

 D-FK
 Vysoká

 

 

 

7.

10,00

 D-Sokol
 Libiš

 

 

 

so

20.10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

13,30

 V-Sokol
 D.Beřkovice

ne

21.10.

10.

15,30

 V-SK Krop.
 Vrutice

10.

15,30

 V-Sokol
 Tuhaň

8.

10,15

 V-SK
 Liběchov

 

 

 

so

27.10.

     

11.

14,30

 D-Sokol
 Střezivojice

9.

   v o l n o

9.

10,00

 D-SK
 Liběchov

ne

28.10.

11.

14,30

 D-Sportovní
 sdr. Ostrá
                 

so

03.11.

12.

14,00

 V-Dolnobou-
 sovský SK
 

 

             

ne

04.11.

      12.

14,00

 V-Merkuria
 Lobkovice B
           

so

10.11.

      13.

14,00

 D-Sokol
 Všetaty B
           

ne

11.11.

13.

14,00

 D-SK Bělá
 p. Bezd.